68/ Za Lívingem v Pardubicích

11.11.2010 03:30

        Před pár hodinami mne "šnelcúg" přivezl z Pernikářovců domů. Původně jsem měl přijet až dne; zde měl být jiný článek, děkovný, oslavující VZDĚLÁVÁNÍ důchodců a lidí pro ně pracující. Kejchání, kašlání, a jiné zvuky doprovázenící moje "pohodové" probuzení mne donutili "přehodnotit priority" jak říkají martinkovci v Pernikářově a OKOLÍ.  Takže: důchodci - spojte se a NEDEJTE SE! Byť váše NĚKTERÉ organizace stojí za Starou Belu jsouc pohrobky Vládnoucí třídy a jeji Vůdkyně KSČ. Sběratelé funkcí parazitovali v Nimnici u Púchova na tzv. výjezdném zasedání SDCR o.s.; ti "jiní" se vzdělávali v ... no, ale o tom dále.

       Na počátku bylo "vysprchování mne" s.vrátným (recepční...) v nádražním hotelu SÍRIUS Pardubice tím, že mi řekl v 21:30 dne 8.XI.2010, že ubytování zajištěno NEMÁM! Hm: Odtušil jsem, že ale jsem si to objednával telefonem a ona pí. mne dala dokonalý obraz že jdu do nejlevnějšího hotelu. Zapoměla však dodat že v PARDUBICÍCH!!! "To je jiná..." řka vynutil onen asi PRDUCH na mne "předplatné" 1.000,- Kč coby zálohu na ubytování jelikož chtěl jsem tam pobývat 3 noce. Jak jsem vzpomínal na diametrálně odlišné uvítání v podobném zařízení v Lysé nad Labem před pár měsíci... jój, ... ! Opoměl, onen službu mající, mi vrátit "drobné" zpět a vydat kvitanci o zaplacení ptaje se zda chci klíč od koupelny když viděl moje štěrbinkové oči po posteli šilhající!! MRZÁK! Až ráno kolem 1/2 páté ráno jsem na něj vystartil pro DOKLAD a návratek. Čínská plačka musí na hrnec jak tento PRDUCH brečel a hořekujic konstatoval, že ho vyhodil, roztrhal, a ještě nějakou nejapnost (V tomto POŘADÍ!!!) do chvíle než jsem mu řekl že účtárna vystaví duplikát. Ach to bylo KFC( Kecyfklecy) !!!

Ještě večer, ihned po příchodě na pokoj, mne zarazil podivný puch. No, únava byla věčší a tak padnouc do pelechu jsem ani necítil pérá do zad tlačící ranně socialistické sektoroví slátaniny;franjózefa pamatující matrace a smard cigaretově zatuchlý z polštaře se linoucí. TEDY: "vyspal jsem se opravdu "báječně"" a "DOPRUČUJI" všem návštěvníků Pardubic pobyt v tomto "hotelu" !!  Vodopád výmluv a KFC majitele, nájemce, etc MNE nezajímají. Já jsem zaplatil poctivě Kč; dostal jsem adekvátné služby? Možná že by to zajímalo p. Radka Martínka jeho boys. Martínku, Martínku, jak jsem na tebe myslel...! Nevím co na to p. Vít Bárta jehož černé díry eizeboňácké určitě zajímají... .

      IDEON Pardubice mne v první den přivítal díky L I D E M  z LEDAXU jež nezůstaly nic dlužny tradici a očekávání. Viz: www.ledax.cz/cz/news/2/velky-zajem-o-konferenci-senior-living-potvrzuje-aktualnost-problematiky-seniorskeho-bydleni.html?detail=82 a tak 1. den proběhl TRADIČNĚ M I L Ó N O V Ě ; GRATULACE & poděkování vám, organizační výboři a výbornice!!

     Ráno 2.dne jsem dostal "yhned" před zamčenými dveři IDEONu "facku" od mlaďounké ale PŘEDŮLEŽITÉ portýrky dělnické: že ještě nění OSM; že jsem přišel BRZO, že tam NIKDO není; a tudíž mám mrznout venku, když jako důchodce se cpu všude brzo... . Třísknouc dveřmi zamkla ... a bylo to. Ještě že my hoši odchovaní Doupovemm víme co je Yegrovo spodní prádlo!!! Vyčkaje několik sec. než přišla děvčata od LEDAXU jsem a vkročil dovnitř do tepla a mohl jsi začít připravovat svoje propriety v očekávání plodného dně; nejméně jak byl první. Ach, já bloud! Kolem cca 11:30 jsme začali pociťovat neteplo. První den tam nějaký dělník popoběhl když byl problém; druhý ani iodeonsko-pernikářsky pes neštěkl! Vrchol všeho bylo vytžení přívodní šňúry mého notbooku z 220V zásuvky po 11:45, když dělníci iodeonští začali s balením. Dále boucháním v 2.části "sálu A" dávat po 12:30 nesmlovavě najevo že jim bude končit pracovní doba a tak jim bylo jedno, že vedle běží přednášky; že jsou tam lidí vzdělání chtiví. "ONI přece diktuji a JIM končí pracovní doba..."; tak co ... wo co gou... . Zima v přednáškových sálech a NEURVALOST  dělnické třídy IDEONSKÉ nás vyhnaly po 14:30 z přednášek (měly být do cca 16:00 + diskuse). Můj kolega :předseda Krajské rady SDCR Pardubice se všemožně snažil "vypiglovat" a "uzemnit" moje vypěnění. Snažil se, stejně jako pí. zastupitelka magistrátu či co to bylo za funkcionářku večer předtím, MŮJ názor na Pernikářovce nezměnili. Hradec Králové je nedaleko; před 2 lety nám tam na Senor Lívingu bylo báječně; tak proč chodit NĚKAM, kde si člověka peníze přinášejícho NEVÁŽÍ!!!! Budu-li muset někde přespat - určitě to Pardubice nebudou; pokud by mne OPĚT někdo lanařil vystavovat se v IDOENU - 100%-tně již jsem tam i zpátky!!  PLATÍ:  NIKDY VÍCE PARDUBICE; když tak jenom na přestup z vlaku na vlak. Aj to POUZE v krajním případě!!!!

        Domnívám se, že pořádající LEDAX zaplatil před koncem lhůty pronájmu IDEONU což byla chyba; a tudíž dělnická třída - po vzoru jiních nepříspůsobivých : NESKLAMALA!! Zaplatils´ táhni; ZDVOŘILOST, OCHOTA, POHOSTINNOST v Pernikářovcích dostaly na frak dokonale! Cíle konference Senior Líving však bylo tradičně dosaženo přes tyto "pernikářské extempóre" tak žiji v očekávání příštího ročníku. KDE BUDE?

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět