66/ Sliby-chyby?? Od PČR i 02 ??

04.11.2010 05:13

      Předevčírem jsem se účastnil, na pozvání PČR, BRIEFINGU ve Strojnické ulici pražské kde zároveň byla presentována O2 Telefonica. Přítomost P.T. ředitelů těchto "...ištytucií" předpokládala slušnou úroveň. Byla a důchodcovský ombudsman DĚKUJE i touto cestou za Pozvání na místo kde se o DŮCHODCÍCH vážně jedná; neco pro ně dělalo, dělá a   s n a d  BUDE dělat. KDY? Ten týden po svátcích??

    Obadva pp.ředitelé mi přímo a pak i cestou svých tiskových mluvčích přisíbili informace o které jsem žádal. Doposud jsem dostal sice VELKÉ KULOVÉ, ale s přehazovačkou. Tudíž mohu Vám milí moji sděliti pouze: Byl jsem, viděl & slyšel ale nezvítězil; Informace pro 90 denních čtenářů těchto stránek NEDOSTAL. Budu čakat, ale jak dlouho táži se touto cestou i p.Žabku takto tisk. mluvčího O2 Telefonica??

 

          To: z jiného soudku bylo v ten den večerní křštění p. KŘESŤANA Rudolfa knihy u Kancelsbergů; ... jak nasypal ptáčkům!! Tam bylo LIDŮŮŮ; no, co Vám budu povídat! Měli jste tam být; knih se popodepisovalo krátce ťečeno - HAFFO!!! Ja jsem nemohl, vzhledem k svému zářiovému pobytu na Kardiocentu špitálu v Liberci, čekat na konec dlouhatánské frotnyt věrných čtenářů tohoto fejetonhegemona Mladého světa. Kdo to ví - si odpoví na otázku "Již jsi čet´ Mladý svět ? " Co to byl MS v dobách mladosti naší ...

Přecpaje se svým tělem, se sklenicí vína v ruce, - jak jinak... jsem pogratuloval svému (po 43 letech bývalému podřízenému v ČSLA) kolegovi z Házlova ... kdy, složíc oba u REB-u, coby správní daREBÁCI jsme pěstovali jazyky. Hurónský smích kolemstojících udělal nádhernou tečku za mojim "Igen, tovarišč desiatník!" Křesťan, je i po desetiletích furt stejný. A ja MU i touto cestou přeji aby "svým ptáčkům" řádně a hodně dlouho sypal a AŤ SE JEMU SYPE TÉŽ !! Do peněženky... Na zdar, p. AUTORE! Podrobněji bude co nevidět cosi také na www.pozitivni-noviny.cz/cz/ . Prozatím alespoň fotečku vpravo ve FOTOGALERII od neunavného p. Pavla Loužeckého. 

 

Již jste slyšeli a víte CO je to ALIGÁTOR  v pojetí a představách nás bývalých drotárů "... na státní hranici...své vlasti sloužící"?? Dostaneme TTD a cosi i pro NAŠE DŮCHODCE, vážení a milí funcionáři instituční?? WIR WARTEN...,ждем..., čakáme...  pánové!

 

Na zdar!

Nedejte zahynoutí nám - ni ostatním... .

Pavel Ján Buvala (daREBÁK...)

—————

Zpět