62/ Psi štěkají - Karavána JDE DÁL!

25.10.2010 05:23

     Toto staré arabské přísloví mne napadlo po vyslechnutí si "svého" senátora včera na www.iprima.cz/ a inteligentního jeho protidiskutéra; "jeho" místopředsedu P.T. Milana Štěcha. Předpokládám, že jste si to posleli sami. Obdobně ČT 24 - MORAVCOVO poledne... : www.ct24.cz/vysilani/2010/10/24/210411030501024-12:00-otazky-vaclava-moravce/ .  Předpokládám, že každý, mající IQ vyšší dnešního datumu, si všimne mluvu jak P.T. Škromacha (ČSSD) tak i pí. předsedkyně Parlamentu ČR pí.Němcové (ODS).

     Doporučuji podívat se také na předvolební fotografie kandidátů do senátu ČSSD a těch ostatních; ODS nevyjímaje. Poznáte kdo mluví o demokracii a kdo je demokratem SKUTEČNÝM! Unylé fotopohledy hereček 30.let jež mnozí ČSSD kandidáti rádoby napodobili - hm: to ustrnuli také tam kde jejich "synovci" komunisté? Jejich tzv. skromnost a schovávání se za masy tzv. kolektivní rozum - o čem to svědčí?

     Poslechněte si je napřímo; včetně hejtmana mého kraje a uvažujte. Budou bránit a zabrání prý(figu:pouze ZDRŽOVAT) prijímání zákonů ČR jak oni tvrdí asociálních. Bohužel však, i díky jejich rozdávačské politice, přepotřebných.  Mohou snad "sglajšajtovaní ss.poslancové" mluviti jinak než malí kloučkové na písku tvrdíce že oni mají věčší lopatičku?? Pozeptám se svých přátel v řadách ČSSD co tím básník chtěl říci; když "malej" Sobotka (ostatní věrně papouškuji...) prohlašuje jak velkou moc má v Senátu, když tam má momentálně zvolenou věčšinu. Coby ekonóm: jak zainvestoval do důchodců aniž by si je zavazoval k volení JEHO partaje?

     To můj kandidát, teď již SENÁTOR, MUDr. Sobotka Přemysl, byl a je jinej kofr: léta spolupracuje s "neparpeťáckými" důchodci! Mrkněte se do Fotogalérie vlevo, kde díky mojí asistentce naleznete již zašlou časopiseckou zprávu z naší 1.krajské konference; a tak by se mohlo pokračovat do dneška kdy se snad potkáme na Předání Ceny Tošovského ve velkém sálu Senátu. Věřte, nebude to jenom o tom co bylo; "Čo bolo bolo"; život jde dál a tudíž:

     ČSSD hlásejte si co chcete, jenom lidem až tak moc NELŽETE; kór v přímém přenosu TV!!  Vězte: pořád platí ono arabské: "Psi štěkají - Karavána JDE DÁL..."! Růže může odkvitnout ale PTÁK - ten furt bude lítat do oblak... !

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět