61/ Pro nemoc - až DNES

23.10.2010 04:15

navštívím volební místnost, abych dal SVŮJ hlas SVÉMU kandidátu P.T. Přemyslu Sobotkovi, jak je všeobecně známo. Více než 10%-tní náskok před všeokecávajím protikandidatem z 1.kola mu dáva jasnou naději. V tuto chvíli ještě není dobojováno. Pochopitelně, že "Liberecku oranžová NESLUŠÍ", p. kandidáte - jak jste řekl. Bohužel takové persóny, jako třeba řekněme Pepina Reinholcolc´, (dále jen PR) mohou lecos třeba i svou blbost nechat vylhaním ROZKVÉST do oranžové krásy.

Velká příznivkyně a ochránkyně naši PR pí. Eliška Ročková již v listopadu roku 2008 prolhaně tvrdila různé kecyfklecy o mne jako :"... bývalém předsedy Krajské rady Svazu důchodců ČR..." v Libereckém denníku. LHALA! Jsa předsedou KR SDCR dosud tvrdím, že lhala stejně, jako lžou všichni tvrdíc, že "... důchodci v Liberci žijí dobře..." jak se kasal lžouc před rokem občan - no, třeba Michael - miloučký s.ředitel, uctivý služebníček PR & comp. Takže po komunálkách sice asi KORYTÁŘ vymění Kytnera; ale ŽÁBA NA PRAMENI smrdí dááál!  Jinak by nepotřebovali zastání a vůbec ne SVÉHO D Ů C H O D C O V S K É H O  ombudsmana.

Také proto také musí nastoupit MUDr. Přemysl Sobotka, aby vymetl Agyášův chlév parazitek a parazitů z RADNIC a OÚ zatím SVÉHO obvodu; aby dohlédl na modrého ptáka aby jej už ho neoslnila smradlavá vůně nějaké růže; aby nezměnil směr avého PRAVICOVÉHO letu!! Proto jdu i přes nemoc Z V O L I T  svého KANDIDÁTA do Senátu ČR.

—————

Zpět