60/ Hledal jsem - našel jsem...

21.10.2010 03:34

       Údaje o mém favoritu naleznete, kromě života, na: www.premyslsobotka.cz/volby3.html  aby bylo jasno co je zač. Protikandidát se mi jevil jako maximální utajenec.     

      Tak jsem se podíval po Internetu HLEDAJE cosi o protikandidátu mého favorita. Nakonec jsem COSI našel. Ach, Bože, do čehos´ to duši dal; povzechnuvší si čtouc: www.stanislaveichler.cz/aktuality/id:15375 konstatuji: ANO, CHTĚJÍ DOJIT STÁTNÍ KRÁVU aniž by jí nakrmili!!! Občanka BoBo (nikoli milovná Bubu!!!) to jasně v tomle článečku vyjadřila - přímo VYJÁDŘILA!!

Naprotitomu :jasně mluví již dlouho, mnoho let SKUTKEM, činem, nikoli NESPLNITELNÝM   s n e m  tipu: mělo by se, mohlo by se, to ne ja TO STÁT a pod.  Pro připojuji se a VOLÁM: " Ještě není rozhodnuto!" Zítra & pozítří voliči rozhodnou zda ze struků "státní krávy" se bude vydájet krev - nebo zda poteče vysoceprocentní mléko - neřku smetana... .

        To ale již záleži od toho čím se ta kráva krmí. To ví každý sedlák, nikoli však mnohý z podruhů. Nakonec: DNES na ČT 24 "DUEL" těchto kandidátů do Senátu bude 100% dokladem kdo kam patří.

 

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět