58/ Přemysl SOBOTKA : jednoznačně!

19.10.2010 05:15

   V pátek 22. řijna OPĚT půjdu dát svůj volební hlas současnému 2.muži ČR, předsedovi Senátu tohoto státu, MUDr. Přemyslu Sobotkovi. Důvody jsou nasnadě:

   "Libereckému kraji oranžová barva NESLUŠÍ!" Prohlásil kdosi v TV v tomhle supervolebním roku v něketrém z HSP rádio, televize - nevím; je to však pravda pravdoucí.  Za celých 6 let co v důchodcovském hnutí působím p.Přemysl Sobotka, hejtman v té době Petr Skokan; a další činitelé z úrovni Státu a kraje 18 krát se zaangažovali ve prospěch Svazu důchodců o.s. Krajské rady Liberec. Nejsou v tom započteny jejich aktivity v našich ZO (MO); Klubech důchodců; Domovech důchodců, etc. Podívejte se např. na záběry z naší 1. Krajské konferece :www.premyslsobotka.cz/index.php?p=88&form[gid]=462 . Různá pomoc finanční i jiná je od prvopočátku NEKONČÍCÍ.

   Občan Eichler naproti tomu, ač již 2 roky ve funkci hejtmana, si nenašel 10´na přijetí naší delegace abychom ho o této jediné důchodcovské organizaci mohli poinformovat. Obdobně "slibotechny" z oranžové partaje na nynejším hejtmanství i mimo něj. ČSSD Libereckého kraje (domnívám se!) SEDM LET nemá o důchodce zájem... . No zvažte tedy se mnou: KOMU DÁME NAŠE HLASY?

"Já osobně Vám, p. MUDr. Přemysle Sobotko a RÁD! Snad i tento hlas Vám pomůže - držím palce!" Byť mne komunistické vedení bude nadáde tepat a komunisticko partajnicky trestat !

Pavel Ján Buvala

předseda Krajské rady SDCR Liberec & člen jeho ústrřední rady.

 

—————

Zpět