56/ Děkuji za přízeň!

13.10.2010 08:14

Co nevidět bude nebo byl , v ČSSR slaven Den Tisku rozhlasu a televize. Kouknouc se do dnes statistiky těchto strán jsem zjistil, že byla překonána 1. stovka návštěv DENNĚ! Tak se mi tato drahná léta mého  - NAŠEHO mládí vybavila ... to nám bylo hej! Tudíž mne nezbývá vám všem, milí čtenáři těchto stránek, poděkovat za vzrůstající přízeň a náklonost.  Za čtivost i v době když, ležíc na KARDIU v libereckém špitáli v péči lékařů a sestriček, jsem nemohl ani polknouti - natož PSÁTI = VY JSTE SI STAAHOVALI věci, články. Ano, byl jsem, jsem a budu S DŮCHODCI!! Furt, stále, pořád!  

Uvítám, ovšem, i Vaše postřehy. Návrhy, náměty, podněty, etc co, se DOMNÍVÁTE, že bych měl na svých stránkách zveřejňovat. Nepočítejte s BULVÁREM, ani drbárnou! Jsem naprosto NEZÁVISLÝ a ani Hana Němcová ze SDCR mi cenzúru dělat NEBUDE! Její schéf Ing. Pospíšil, by rád zadupal Buvalu do země - nepodaří se mu to!! Nikdo nemá právo bránit svobodnému člověku ve svobodném státě vyjadřovat SVŮJ názor jakýmkoli spůsobem! Natož cenzorovat... fuj!

"S veselou myslí na věčné časy a NIKDY jinak!" je heslo přátel z KGB. Nevěříte? Mrkněte se na spřátelené stránky: www.kgbacikovia.websnadno.cz/  a poznáte, že NENÍ KGB jako  K G B  !! Samozřejmě, příteli Bélo, že zítra se ve 21:05 LSEČ podívám na STV2 na Famíliu! Nesporně si Tě dne 11. listopadu stáhnu z STV 2 až zas´  budeš exelovať jako televizní hvězda Slovenska tvrdě propagujúc projekt Senioři k počítačům  nám blízkých www.pozitivni-noviny.cz/cz/ .

Aj pri dnešom dni Ti zo srdca ďakujem pekne za Tvoj neutuchajúci zmysel pre radostnú realitu dôchodcovského života.

Poďakovanie posielam aj do Bratislavy svojmu priateľovi P.T. Ondrikovi Dobošovi za jeho Rádio GEMER na www.dobos.revuca.net/  ako aj stránky textové: www.majgemer.sk/ .

Samozrejme nezbúdam ani na niekoľkotisícovú HIC PARTU z www.vlaky.net/, na ľudí  ktorým nevadí môj dědkovský vek; stále mi pomáhali a pomáhajú v zvládaní IT... vďaka Ti Igi; Majo; Karel f; Pio; Mc Cleren, .... a "šicí" čo pomáháte dobrú náladu a znalosti aj Dědkovi zväčšovať! Vďak vám za letné výlety ô po vyhodze a GEMERU!" " ZA ROK SE VRÁTÍM; vrátím se zas´...

Tedy: Takovéto českoslovenké povídání jsem si připravil pro Vás, milá čtenářko - vážený čtenáři těchto řádků; MÝCH STRÁNEK . Nejsem sám, co bojujeme za práva důchodců a nejenom snažit se těžit z ních. Ale o tom jindy a jinde!

Všem:

POZITIVNÍ DEN přeje

PíDžej Buvala

—————

Zpět