55/ KONKRETNOST není na škodu;

10.10.2010 03:48

naopak! Chodí mi také dopisy  jež si vylévají city; jež si rádoby stěžují na to či ono. Bohužel, jejich pisatelé používají používají zkratky jímž hoví pouze ONY (oni) . Omlouvám se VŠEM, ale nemám ani čmuchaciho psa, ani haldu sekretářek aby se zabývaly luštěním takovýchto RÉBUSŮ.

                 Na takové "vykecávací se" dopisy nemohu z nedostaku času, žel, vůbec reagovat. Zařadím je tudíž mezi KFC (Kecyfklecy). Tudíž ať nikdo nevyčíta mlčení. Svůj čas věnuji všem těm, jež vědí co chtějí, co potřebuji, kde je bota tlačí  a nepotřebuji vést "pivní řeči" jak bába (dědek-vsjo rovno) parapetka! To je persóna z okna čumící, vše pomlouvající. Aby jí NEMOHLA jiná bába pomlouvat - "šoustá" parapet okenní zapomínaje, že plech na jiných jejich oknech je matný; na tom "pozorovacím" ale jak kosmické stříbro vyblýskaný!

               Pokud ve svých odpovědích uvedu např.: "viz... ." PROSÍM klikněte si tam a přečtěte, seznamte se tím textem ÚPLNĚ. Ušetříme si vzájemne čas a máme tím pádem všichni stejné informace. Dále uvítám, když se moje odpovědi budou číst CELÉ a nikoli co se kom z nich líbí / nelíbí a poze na tyto věty z kontextu vytržené reaguje => VYKECÁVA SE! Na takové příspěvky jsou jiné servry; tam rádi přijmou každý příspěvek od každého resp. téměř každého PSAVCE )-kyně). Tedy  KFC: "U kolegy prosím!"

Za pochopení V Š E M VÁM předem děkuji a přeji :

Pozitivní den!

s www.pozitivni-noviny.cz

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět