528. € nebo Kč => kolik nás to bude stát?

28.04.2014 06:37

Narodil jsem se, když takovýtostátní znak platil a byla ještě válka. Pak jsem žil a rostl v "Krcme u Buvaly" ale i rozum bral, než tatiho zavřeli do PTP, než komouši zavraždili Jana Masaryka, hospodu Pod Homôlkou" alias "Krcma u Buvaly" ZNÁRODNILI; mne s mámou do SSSR na Sibiř nedeportovali, milionářskou dávku jsme doplatili; prosté ženy z Polomky nás hlady zemřít nenechaly; nájemné ve vlastním domě poplatili. Tatík se z PTP vrátivší zlomený; ale jako příslušník Vládnoucí třidy v hodnosti MUKL nakonec také zemřel. A já jsem stal až nádražákem a DĚDIL, až jsem měl peníze: a pakKč.

VÝMĚNA PENĚZ, jak to říkavali komunističtí tlučhubové byla 1:5; 1:50; 1:72. Kolik € dostanu za svůj 9.000,- důchod až zase bude MĚNA PENĚZ na bláznivé ???? Jak se bude lišit důchod ŘECKÉHO DŮSTOJNÍKA od mých důchodů DŮSTOJNÍKA ČSLA???


       Ve prospěch Řecka jsem byl OKRADEN slovenským státem o dědictví po předcích. (Vysvětlete NĚKDO soudruhu Pospíšilovi ze SDCR o. s a bytem ve F-M: TAM PÁNI ZÁMKY BERÚ! - kde sú…) Ve prospěch EU a Měnové unie mám přijít znova o své DŮCHODCOVSKÉ ÚSPORY? Kdo mi dá na moji pečovatelku, když nejsem ani lhář natož cikán?? Na kolik nás, důchodce a naše potomky ta srada přijde, p. prezidente Zemane? Táži se Vás: kde roste svěží zelená tráva, abych se rád napást?

       A pak, že EU je společný dom => PRO NĚKTERÉ PATRO, jiné mezanín, pro blbé čechoslováky zbyl alespoň zavlhlý suterén, p. Zemane Miloši?

www.youtube.com/watch?v=tm1PQoUFtS4&list=PLJnfoUZmND_pAmmzm76S4gt_0EKiW7fuV

Pavel Ján Buvala

 


 

—————

Zpět