525. Mé srdce patří Česku

11.04.2014 04:18

Je stručné a jasné vyjádření citů, prostředků a cílů poslance a zároveň KANDIDUJÍCÍHO poslance Europarlamentu na nové období: Edvarda KOŽUŠNÍKA.Jeho životopis, jeho cíle povolební, etc. naleznete aj na jeho stránkách: www.kozusnik.cz/me-srdce-patri-cesku/ . Všichni, jež jsme sledovali bratrovražedné klání Volebního kongresu ODS jsme pochopili, že staré zarezavělé "konzervy" před sebe nepustí MLÁDĚ se nezkušenostmi a jazykovou výbavou! JUDr. Jiří Pospíšil coby exministr spravedlnosti ten vděk "matičky strany" v podobě kopance "za odměnu a práci" pocítil první. Po fatálním úspěchu v krajských volbách se obecně čekalo jeho vítězství coby "Šéfa modrých ptáků" - konzervy málem praskly - ale nezvolily ho. Natož sportovec a věčný optimista Kožušník…. Z Wikipedie: "Na 24. kongresu ODS v Olomouci v lednu 2014 kandidoval na předsedu strany, ale nebyl zvolen. Skončil na třetím místě s 32 hlasy delegátů. Porazil jej Petr Fiala.[5] Ve volbách bude kandidovat na 10. místě kandidátky ODS.[6]"   Jeho životopis,  jeho cíle povolební, etc. naleznete aj na jeho stránkách: www.kozusnik.cz/me-srdce-patri-cesku/  .

              Všichni, jež sledujíce bratrovražedné klání Volebního kongresu ODS jsme pochopili, že staré zarezavělé "konzervy" před sebe nepustí MLÁDĚ se nezkušenostmi a jazykovou výbavou! JUDr. Jiří Pospíšil coby exministr spravedlnosti ten vděk "matičky strany" v podobě kopance "za odměnu a práci" pocítil první. Po fatálním úspěchu v krajských volbách se obecně čekalo jeho vítězství coby "Šéfa modrých ptáků" - konzervy málem praskly - ale nezvolily ho. Natož sportovec a věčný optimista Kožušník…. Z Wikipedie: "Na 24. kongresu ODS v Olomouci v lednu 2014 kandidoval na předsedu strany, ale nebyl zvolen. Skončil na třetím místě s 32 hlasy delegátů. Porazil jej Petr Fiala.[5] Ve volbách bude kandidovat na 10. místě kandidátky ODS.[6]"

               Jeho životopis, jeho cíle povolební, etc. naleznete aj na jeho stránkách: www.kozusnik.cz/me-srdce-patri-cesku/ . Všichni, jež jsme sledovali bratrovražedné klání Volebního kongresu ODS jsme pochopili, že staré zarezavělé "konzervy" před sebe nepustí MLÁDĚ se zkušenostmi a jazykovou výbavou! JUDr. Jiří Pospíšil coby exministr spravedlnosti ten vděk "matičky strany" v podobě kopance "za odměnu a práci" pocítil první. Po fatálním úspěchu v krajských volbách se obecně čekalo jeho vítězství coby "Šéfa modrých ptáků" - konzervy málem praskly - ale nezvolily ho. Natož sportovec a věčný optimista Kožušník…. Z Wikipedie: "Na 24. kongresu ODS v Olomouci v lednu 2014 kandidoval na předsedu strany, ale nebyl zvolen. Skončil na třetím místě s 32 hlasy delegátů. Porazil jej Petr Fiala.[5] Ve volbách bude kandidovat na 10. místě kandidátky ODS.[6]" .

Ale my a naši přátelé ho "vykroužkujeme" a bude" vymalováno"Volby jsou za bukem: KVĚTEN 23 a 24 rozhodnou, o 2. volebním období bojů - opět ve Štrasburgu budeš bojovat za to naše Česko neboť: www.youtube.com/watch?v=5_DrpBWAXmo !

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět