521. "Vy - rášišti - udam vás a bute mít po ... "

02.04.2014 05:04

              Tato slova se mi vybavila coby echo článku o senátoru MUDr. Drimlovi:www.novinky.cz/domaci/332200-dryml-dostal-dvacetitisicovou-pokutu-za-rasovy-utok.html . Sice jsou to zvolání československých cikánů, jejíž IQ odpovídá JEJI kultuře a JEJICH životu v podmínkách, jež jim bezpracně poskytuje ČSSD & comp. drahnou dobu již 3. desetiletí; II. tisíciletí A.D. Všichni jsme rasisté, když chceme, aby menšiny dodržovaly zákony většiny v demokratickém státě - jímž ČR JE! 

Vidíte Vy rozdíl v bydlení? Snímek vlevo je z r. 1919 v okrese Rimavská Sobota a pravý z dnešní Osady kolem řeky Hnilec ve Slovenskem ráji při žel. tratě Červená skála - Margecany. Ale podobné obrázky můžete vidět i pod Vysoké Tatry; okolo městských aglomerací Ostrava apod. Při tom mohly, mohou žít jako každý jiný občan jak Slovenské tak samozřejmě i České republiky. Ale oni N E C H T Ě J I! Jim toto socdemácke status quo plně VYHOVUJE! 

           Podobně VÝRONY soudruha Mládka, t. č ministra vlády ČR za ČSSD (jak jinak) jež proslul vyhlášením živnostníků a podnikatelů za vyžírky lidu, za parazity. Sice se po drahné době, na popud asi NĚKOHO, omluvil, ale jeho výrony perlí dál! Viz: www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/220598-mladek-si-za-vyrok-o-parazitech-vykoledoval-trestni-oznameni/  Jinak by ho - normálně myslícího člověka - NEMOHLO napadnout chtíti po kolegovi ve vládě Babišovi aby mu "pohodil" cca 1 mld. Kč jen tak - mir nix - mir dix! Koukněte se, prosím na: ČT 24 :  www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/214411058260401/ .  Jak dlouho podporujete kecálky co nevědí o čem mluví - jen když mluví; všem všechno již čtvrtstoletí slibují; předtím 45 let - jste se slibů najedli? Já nikoli! 

Sociální demokraté neznají rep. NECHTĚJÍ rozumět termínu sociální podnikání, jež si pletou s Dojnou krávou státní pro své nesmysly. Viz třeba i výrony ministra zahranicí; europoslance to nyní - Falbra a jeho nohsleda Róberta Duška: šéflibotechny z KVV ČSSD z Liberce.

        CIKÁNÍ - ČERNÍ nebo cikáni - BÍLÍ => všechno jedna svoloč NEPŘISPŮSOBIVÁ! Není to barvou pleti, je to jejich nechutí se přizpůsobit životu v lidské, majoritní společnosti. Hlavně na ní a na jejích SOCIÁLNÍCH DÁVKÁCH NEPARAZITOVAT!

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět