519. Hodinky - holínky + faktury - fraktury =

20.03.2014 05:43

      Místo úvodu:  www.youtube.com/watch?v=cjr4jRIlZr4 .... . To, že frau fon "... nebo primátorka Liberce Martina Rosenbergová, se nic nedozvíte." kolik bere její partaigenosse  Milan Šír, předseda Okresního výboru ČSSD v Liberci, který byl přijat bez výběrového řízení." Zdroj: liberec.idnes.cz/mestske-spolecnosti-nechteji-zverejnit-platy-fq2-/liberec-zpravy.aspx?c=A140318_123930_liberec-zpravy_tm

Nejenom tento pán: si může trvale zpívat: www.youtube.com/watch?v=Kq0xp7aKMlQ . Nýbrž také ona tazatelka: a jeho partajgenossin - do dneška dluží obyvatelům města Liberec a přilehlé stanice žití odpověď na veřejnou otázku (slib dala veřejně prostřednictví Libereckého deníku těsně po svém zvolení a DOSUD - KLID PO PĚŠINĚ. Obdobně ss. z KVV ČSSD Liberec, pod "rukovódstvom" svého předsedy Roberta Duška, navíc poslance Evropského parlamentu také dosud nesplnilI slib dán jedné ze společenských organizací přímo rukoudáním jejímu předsedovi!

Jediný, kdo z této sqadrony částečně splnil svůj slib byl Vašek Šlajsů když dřel ještě poslaneckou lavici a já jsem se mu vnutil, že MNE pozval za oběd. toť vše.

         To jiní kofři byli lidé typu MUDr. Přemysla Sobotku; JUDr. Jiří Pospíšil; etc. Nemlátili prázdnou slámu a - přiložili ruku k dílu - HELFLI!

         Nejvíc mne urazil a ponížil, coby občana tohoto státu, h. v. Radko Martínek v dobách když nastoupil coby hejtman Pardubického kraje a na TV PRIMA v Partii udělal z celého našeho národa TRUBKY! Prohlásil TVRDĚ, že 6 je nesrovnatelně více než nějakých 12! To bylo v době, když Radim Jančura se srdcem na dlani se mu pokoušel dokázat, že může jezdit i po pardubickém kraji JEHO VLAK levněji ČD.

         VRCHOLEM JE ALE, ŽEL aj můj současný ministr zahraničí ČR, pletoucí si pojmy s průjmy. Poslechnete si jeho KfC (Kecyfklecy) ze záznamu na Internetu ze zasedání Parlamentu před pár "hodinami" via ČT-24. Ten zase perlil, ale to byly OPRAVDU PERLY pí. SERAFÍNKY -  přímo! To ani nemohu napsat, to si poslechněte sami: Záznam z jednání schůze PS PČR středa 19. 3. po půlnoci. Bojím se, že komunisticko - socdem. sqadra si vybudoval CENZURU!!!! V denšní době FÚÚÚÚJ! Styďte se, souzí posrancííí!    

        Člověka sedícího nyní na Dopravním podniku města Liberce a Jablonce, v dobách když měl na Magistrátu města Liberce DOPRAVU, musel starý důchodce NAUČIT vyhledávat na PC JÍZDNÍ ŘÁDY. A dnes? Z Deníku: „Pamatuji si z doby naší společné koalice, jak nám vedení ČSSD několikrát říkalo, že musíme pro Milana Šíra najít nějakou práci. Jde o klasickou trafiku a rozdělení si sfér vlivu. ČSSD má technické služby a ODS nemocnici, i když tu má město jen menšinový podíl,“ řekl Jan Korytář s tím, že jde navíc o vyhazování peněz, neboť pracovní místo bylo pro Milana Šíra uměle vytvořeno. .... „Místo technického manažera mi nabídl ředitel Kypta. Nezastírám, že jsme straničtí kolegové,“ podotkl Milan Šír. „Připadá mi tristní, že Jan Korytář takto manipuluje s fakty. Nechci mu oplácet stejnou mincí. Zřejmě by měl někdo v parlamentu navrhnout zákon, aby byla zřízena školka pro vysloužilé politiky. Ti by zde dostávali plat a nic jiného nedělali, aby nedráždili své odpůrce,“. Viz: liberecky.denik.cz/zpravy_region/zmena-tak-uz-nasli-trafiku-pro-sira-20111006.html . Přede mnou tento muž prchá kanálkami, aby mi nemusel zaplatit slíbených 10.000,- Kč. Takto "inteligentní" a hlavně "vzdělané" lidi má ČSSD. VOLTE JE, bude mít koho proklínat a za koho se stydět! Já je opravdu, ale opravdu NEMUSÍM.


            Snad se ale blízká na časy: Andrej Babiš vyhlásil v novinách útok na ČSSD! Viz: Andrej Babiš vyhlásil v novinách útok na ČSSD: Dokud se bude krást... . Tituly, co si mnozí "nádražáci" jak jim říká jeden z mých přátel pokoupili a VELKÉ KULOVÉ tedy: žádné ZNALOSTI MAJÍ - vypadnou ze zastupitelstev a snad i z vlády. Ach, to by se poctivým lidem ulevilo!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

 

 

—————

Zpět