51/ Nespletl jsem se

04.10.2010 09:27

           Komunista Pospíšil & comp. ze SDCR o.s. NEZKLAMALI! Posvětili chlast a klubovky před vzděláním. Tak jako  předloni-loni, když mu povodně vytopily M-S kraj; povodně v kraji a on jel přes kalamitu dopravní chlastat za cizí do Brna do sklípku. Záminka byla a je nerozhodná! Kecy nevzdělance byť s akademickým titulem považuji za irelevantní!

          NESKLAMALI  a opět v dny konání semináře Jihočeské univerzity  www.ledax.cz/cz/page/49/v-rocnik-konference-senior-living.html?detail=61 "vytáhl" své věrné na tzv. Výjezdní zasedání na Slovensko. Potom, samozřejmě, nemůže být čas ani chuť ani nálada POMÁHAT POTŘEBNÝM DŮCHODCŮM!!! Je příjemnější "natřásat peří" třeba cizí před cizími než pomáhat potřebným důchodcům. Ale to zatím odmítali!! Takže když jsem se nazval důchodcovský ombudsmanem a ti co mi v začátku pomohli; plus ti co mi pomáhají dosud - NESTŘELILI jsme kozla! Jsme potřební všem lidem jež ovládají alespoň minimálně gramotně PC.

          VZDĚLÁNÍ V KAŽDÉM VĚKU (A NAŠEM ZVLÁŠŤ) JE POTŘEBNÉ A UŽITEČNÉ PRO KAŽDOU PERSÓNU JEJIŽ IQ > DNEŠNÍHO DATUMU. Ostatní ať se mají... .

Tudíž volejme spolu s Pozitivními novinami: www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2009070049 !!!

Pozitivní den všem přeje

P.J. (Pídžej) Buvala & comp.

—————

Zpět