508. "Zase se mi chce zvracet" 2.

01.11.2013 08:46

www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo ..."Zase se mi chce zvracet" mohu OPAKOVANĚ prohlásit čtouc "zvratky" redakčního článku jinak seriózních "lidovek". Viz: byznys.lidovky.cz/hendikepovani-se-protestem-rozloucili-s-vlaky-regiojet-p25-/doprava.aspx?c=A131031_185236_ln-doprava_jzl   Porovnejte si tento teyt a textem: byznys.lidovky.cz/prulom-na-zeleznici-linku-do-olomouce-bude-provozovat-regiojet-pwl-/doprava.aspx?c=A130326_161121_ln-doprava_mev#utm_source=clanek.lidovky&utm_medium=text&utm_campaign=a-souvisejici.clanky.clicks a uvidíte jaké "ZVRATKY" době poplatné DNES vypustily ven.

Jsem také ZTP, ale nejsem vykořisťovatel společnosti a PARAZIT SPOLEČNOSTI! S Jančurovými firmami jak vlaky tak i autobusy jezdím drahnou dobu let ke své PLNÉ SPOKOJENOSTI!! Pravda - musím vyvinou určité úsilí a snahu, vydat část energie tělesné abych se dostal tam, kam chci; resp. kam se fyzicky a fyzikálně vůbec dostat mohu!! Jestliže jsem viděl jaké dveře RegoJet má - pořídil jsem si chodítko SKLÁDACÍ a odlehčené!!! Byla doba, když jsem vážil přes 200 kg a děvčata - STEWARDKY od Jančury si se mnou   h r a v ě  PORADILY. Ať jsem nastupoval v Žilině, Praze, či Liberci! Dokonce i bratislavský regiojet.sk/sk/  personální kvalitou začíná se přibližovat regiojet.cz/cs/index.html  . V srpnu jsem si to ověřil OSOBNĚ!! Ale tam furt platí ono: " Viete, pane:U nás na Slovensku je to stále tak...".

Nevnucuji se do dveří, jež jsou užší než moje tělo! Necpu se dopředu, aby mne všichni viděli a litovali! Pomoc neodmítnu - ale si jí N E V Y N U C U J I NA NIKOM!!  Moje IQ > dnešního datumu. Např. když jsem se dozvěděl, že Jančura za převedení MNE z 2. na 7. nástupiště v OV hl. nádraží MUSEL zaplatit kolem cca 2.000,- Kč „firmě" ČD => v životě jsem již tuto zlodějskou službu na ČD v Ostravě ani jinde NEPOŽADOVAL!!

Dle mého názoru pouze zaostalé trubky ocelové, litinové, dřevěné a jiné požaduji to, co poskytovatel poskytnout NIKDY neuvažoval, nechtěl, NESLIBOVAL. Naproti tomu ČD - co vše invalidům naslibovali a co plní, co splnily za staletí své existence a existence Duškových ČSD - svých předchůdkyň?

Být editorem aneb´ šéfredaktorem takových socialisticko-komunistických novin chodil bych kanálem, ale NELHAL!

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět