49/ Buďte přesní a úpřimní

13.09.2010 10:04

 

Vážení a milí čtenáři,

snažně vás prosím: Buďte upřimní a přesní. Každý pokus o "vyčůranost" vyjde na jevo. Dřív nebo později. Jestliže požadujete po nás pomoc Vám ve VAŠEM PROBLÉMU, jež ( jak to bývá) je problémem nejproblémovatějším... a nejdůležitějším.... ba málem život ohrožujícím. Uvědomte si, že i my si musíme ve Vámi udaných TTD prověřit udané skutečnosti. Samozřejmě, že dotazem na protistranu. To všechno stojí síly a prostředy. Nejsme parta Žebráků Předkostelních jak některé důchodcovsko-komunistické organizace; a tudíž nemáme ani žádné penězovody jako ony.

             Na rozdíl od výše zmíněných "organizací" jsme skupina dobrovolníků žijícich ze soukromých darů a zdrojů. Znaje tedy HODNOTY; tedy i hodnoty práce a ČASU. Prosím vás: Buďte upřimní a přesní a nezkoušejte naše znalosti a trpělivost. NEPOUŽÍVEJTE, prosím, zkratky znamenající to-či ono pro Vás; u Vás - ve Vašem okolí. Znáte zkratku KSSSSS(b) ? 

 

              V dohledném čase se v rubrikách VLEVO objeví přesný návod, co a jak nám psát - máte-li věc které chcete, abychom se věnovali a POMOHLI  vám jí řešit.  Zatím dodržte element. základ:

1. Kdo a odkud píše; kdy se narodil

2. PROBLÉM  s nímž si neví rady

3. Co pro vyřešení dosud podnikl

             Můžeme Vás o to poprosit? Sáhodlouhá slohová cvičení - snad mají místo na jiných servrech - u nás NIKOLI. Obdobně: kdy a kde jste byli, co viděli a koho slyšeli. Perfekta, ba navíc plusquamperfekta jsou irelevantní pro nás. Vaše vzpomínky však rády přijmou servery k tomu určené, dotované, etc.

 

                          Za porozumění PŘEDEM děkuji z hloubky duše a čistoty srdce. Opravdu za 3 měsíce je Vašich meilů "NEÚREKOM" a my "nestíháme" ... . Protože nejsme komunistické slibotechny: obracíme se na Vás o pomoc a spolupráci při řešení Vašich problémů.

Pozitívní den všem!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět