477. Cikánský problém - nedělnost 2.

15.07.2013 05:05

      Vzniká Bouřlivé léto, resp. snad VRCHOLÍ? Co se vlastně děje v Českých Budějovicích a okolí; Bílině, Varnsdorfu a asi BRZÍČKO i v Liberci? Cikánský bordel z nudy, nevzdělanosti a nechuti makat, PRACOVAT, MYSLET A NEKRÁST. Příčina? Laxnost policie, strach úřednic; dovolenost - ba přímo již rozjařenost cikánské menšiny jako celku. Navíc: "SLEPOTA" poslanců všech stupňů a úředníků EU. Hlava v písku před "strachem" ze zapáchajících odpadků lidské společnosti žijících v rodovém zřízení a chápání života.

Příčina:

     Takhle se z vlastní bídy dělají již fóry na Internetu. V předchozím článku jsem uvedl snaživost, cílevědomost dvou svých spolužáků - dědků jako já, ale chácejících se činností, bytí, života. Byť nápomocní jiným kolem sebe. Naproti tomu cikáni - v drtivé většině se vůbec ani nesnaží, aby cokoli dělali, nýbrž parazituji na většinové společnosti. A proč by ne, když většinová - majoritní - společnost je tak bohatá, že může si různé parazity pěstovat! Na důchody pro důchodce prý nemá. Ale na příspěvky, dotace, Penězovody cikánské různé - to ano? Pak se zhrocují různí Nefachčenkové, Nemakčenkové, do chumlů, grup, gangů. A ministr vnitra? Pošle policii proti většinové společnosti, aby jí umlčela; umlčela těch pár, co mají odvahu veřejně projevit to, co celá GADŽOVSKÁ společnost "od Jasini do Aše" cítí jako NAŠE, kdežto cigoši tvrdí - to je jejich! Toť diametrální problém. Cikáni se vůči majoritní společnosti drží hesla: "Co je Tvoje - je i moje; CO JE MOJE- DO TOHO TI NIC!" tvrdě uplatňovaného v běžném, každodenním životě.

www.youtube.com/watch?v=InbWW2ZwFfg ;  jenomže to již není pouhý Varnsdorf - Severní Čechy! To jsou dnes České Budějovice - Jižní Čechy! Co teď, soudruzi z KSČM - dědicové KSČ; co teď ČSSD - slibotechny nekonečné a dojiči státní krávy? Jak se míníte vypořádat - prezident republiky Ing. Miloš Zeman sám všechno nezachrání! Vylezte z děr, kam jste před pravdou pozalétali, doučte "své dílo" kofoláky máknout, UČIT SE!! Lenine - vzbuď se! KOMUNISTÉ a levičáci již nevědí KUDY KAM! Podívejte se na:

www.youtube.com/watch?NR=1&v=216oc1EuIDE&feature=fvwp a přemýšlejte.

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět