474. Pojedu do Stakčína?

10.07.2013 05:34

     Toť otázka, kterou si kladu již 10 dnů co firma LOD Bratislava otřásla mým zdravím. Co mne podvedli, okradli a zapříčinili stav, ve kterém teď vegetuji. Tedy: páreček neschopných manažérů si v této firmě myslí, že když je jeden důchodce, stár a o chodítku či invalidním vozíku si z něj mohou dělat komunistickou COCHCÁRNU. Nakecat mu cokoli, on nic neví, on si nic nezjistí, on je to blb-důchodce; - si mohou myslet. Co to je LOD vizte: www.lod.sk/ . Než si k ním na plavbu koupíte jízdenku či LÍSTOK - raději si dobře vše přečtete na jejich vlastních stránkách. PLNĚNÍ SLIBŮ - také vyžadujte důsledně! Jinak dopadnete jako já - ORADOU a PODVEDOU VÁS kydy a polopravdami. ALE řečí mají jak opice blech; chování řeznického psa. Poluji opět po Dunaji jak po tak proti proudu, NIKDY ALE s LOD! Vždyť oni "dobačujú čoskoro" domnívám se! Takové nehoráznosti v Evropě nemají místa.

   Byl jsem tady loni, předloni. Pokaždé mi stakčínský Festival "utekl" z objektivních důvodů. Letos by měl opět díky neschopným lidem z Bratislavy? ANI OMYLEM - jak vykřikoval komunista O. Pospíšil v době chvácení se moci nad SDCR o.s. & Radou seniorů o. s. Oni mají svá koryta, křesla, židle, ÚPRKEM ODCHÁZEJÍCÍ ČLENY a já mám dobrou náladu, lidi kolem sebe a spoustu nepromarněného času. Kdo je na tom lépe a radostněji?

   Pán Bůh pomohl, když mi do Kutné hory k Mědínkům poslal pokojskou pí. Helenu, coby bývalou zdravotní sestru a na Českou konferenci schopného lékaře. Viděl jsem a na své kůži zažil úplný koncert pro 4 ruce dvou skutečných profesionálů. V životě se tyto lidé nepotkali, natož aby spolupracovali; během několika sekund sestra byla přesně "k ruce" lékaři připravena k asistenci. A to si ještě stihla dělat ze mne šprťulata - ve snaze odpoutat moji pozornost od OBROVSKÉ BOLESTI ZAPÁLENÉHO PODBŘIŠÍ a otevřených dekubitů. Je samozřejmostí, že oba dva to udělali bezplatně!! V dnešní době jsou na světě ještě lidi, co vědí, co je to pomoc starému důchodci reálně a nejen VERBÁLNĚ o tom kvákat z tribun. Ale o tom jinde a jindy.

   Teď již jen sehnat lůžko do Humenného. Buď z Ústí nad Labem, Prahy, Bratislavy; Ostravy či Žiliny. Zítra mne čeká jednání na Krajském úřadě v Liberci a pak již „vióóó“ NA VÝCHOD ČSFR. Že již neexistuje? Nesmysl! Žádný Vašek Šašek von Koloběžka & comp. nemohou zlikvidovat NĚCO, zde se rodilo a rostlo desítky, ba co dím: STOVKY let! Proto svazek Čechoslováků zde je a bude zde stále!Zanotuji si:www.youtube.com/watch?v=808YnyN7DEI  a  www.youtube.com/watch?v=2iExUF352d4  a mašinka mne odveze vstříc SLUNCI, VZDUCHU a  KLIDU!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

 

—————

Zpět