47/ Prázdniny, dovolené... i povodně

13.08.2010 06:37

Když jsem minulý měsíc si plánoval co kde, kdy, s kým a kde budu jednat, dělat, netušil jsem jak se to všechno zamotá; co všechno vyplave resp. co řeka života přinese. A je toho NEÚREKOM!! ( HAFFO, etc... .) Tedy: všechny vlakneťácke akce nemohu, milí mojí přátelé, absolvovat! Díky za pozvánky; díky za příjemnou společnost všude kde jsem se stihl účastnit. Podrobněji naleznete na: www.vlaky.net a také pořípadě www.veterany.sk/ . Můj výraz tváře mluví za vše; komentáře netřeba... .

V záložce Liga práv důchodců a podstránce Vzdělávejme se naleznete všechno možné stran vzdělávání důchodců, seniorů, rentierů, prostě a krátce: nás, které již mnozí odepisují a vůči kterým se komunistické vedení Svazu důchodců ČR o.s. Nestranická organizace to má být;se staví negativně.  Ve snaze podřídit tuto organizaci svým prohnilým cílům stranickým. Jim nestačil "Klémův" převrat stranický v r. 1929; případ Slánský & spol z 1952; etc. Jsou nepoučitelní, nevzdělatelní, tudíž také NEREFORMOVATELNÍ. Tedy: zde je i Váš "ombudsman důchodců".  Neboť s.Ing.Oldřich Pospíšil místo odměny za prácu "oceňuje" schopné vodotryskem své závisti a přísně stranicky: TRESTÁNÍM. V OBČANSKÉM SDRUŽENÍ... mám to vůbec dál komentovat? Kde končí lidské IQ a logika - nastupuje všem dobře známý mocenský teror s tresty a koncentráky. NEZAPOMEŇTE! "BDĚTE!"

Měl jsem svou nemocnou manželku v nemocnici na LDN-ce Liberec. Opakovaně. Pár dnů již ale jenom. Poděkování patří celému kolektívu vedenému pí.prim.MUDr. Jiroudkovou. Podrobnosti o našem špitále naleznete na jeho stránkách: www.nemlib.cz/web/index.php .

O povodních - nezmiňuji se o té hrůze. Všechny hromadné sdělovací prostředy byly a jsou toho plny. U nás a na www.pozitivni-noviny.cz nemůže být z toho samozřejmě nic. O pozitivní pomoci ale, VŠEM POTŘEBNÝM informoval na přijetí u 1.vicehejtmanky LK Ing. Lídie Vajnerové osobně jejich majitel Pavel Loužecký. Včetně záměru přímé spolupráce s Libereckým krajem.

Moje aktivity na VUC Prešov; B.Bystrica; Nitra; Košice - až vše bude jasné a zřetelné.

Do zbývající čtvrtiny prázdnin VŠEM pozitivní pohodu a pěkné počasí přeje

Váš

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět