461. Nejen rudá - i zlatá může být trpká

03.04.2013 17:39

Původně měl zde být úplně, ale úplně jiný článek. Ale dnešní chování se manželky hlavy státu na návštěvě Blavy mne nadzvedlo DOKONALE. Naštěstí jsou zde FRAGMENTY - což mi mnohé vysvětlilo. Především články pí. Ivany Haslingerové.Viz: www.fragmenty.cz/ a v neposlední řadě i citát z Putinova vystoupení, jež lítá Internetem: „proslov Vladimíra Putina k ruské dumě, který přednesl dne 4. 2. 2013 tedy: „ … V Rusku žijí Rusové. Jakékoliv minority pocházející odkudkoliv, pokud chtějí žít v Rusku, pracovat a jíst v Rusku, musí hovořit rusky a dodržovat ruské zákony. Jestli preferuje zákon zvaný Šaría, tak mu doporučuji odejít do země, kde se tato Šaría praktikuje. Rusko nepotřebuje minority. Minority potřebují Rusko, a my jim nebudeme udělovat zvláštní privilegia, nebo měnit naše zákony tak aby splňovaly jejich požadavky, bez ohledu na to jak hlasitě vykřikují slovo diskriminace. Raději se poučme ze sebevražedných tendencí Ameriky, Anglie a Francie. Pokud chceme jako národ přežít, ruské zvyky a tradice nejsou slučitelné s nedostatkem kultury a primitivními zvyklostmi většiny minorit. Jestliže toto legislativní těleso uvažuje o tvorbě nových zákonů, mělo by mít na mysli především naše národní zájmy a uvědomovat si, že minority nejsou Rusové …“ Politici dumy odměnili putina dlouhotrvajícím potleskem ve stoje.“ Zvýraznění: redakce.

Občan našeho státu, t.č. ve funkci jeho prezidenta, se pokouší vytvářet z nás, lidí dodržujících zákony MINORITU již vyvěšením "spolkové" vlajky na NAŠEM státním hradě. Holt - je to pouhý STÁNÍ PRESIDENT? NEBO je to president "nějakého spolku, komunity, minority; NEBO ještě suverénního státu? Jasně to dokládal návštěvami svých "přátel" z bývalé své partaje k "občerstvení" na VŠECH STUPNÍCH. Pochopitelně jeho stíní jako např. Falbr, Štěch & comp. okamžitě se rozštěkali! Obrýlený mopslík jejich se pokouší vetřít do STARÉ SMEČKY zapomenout, že místo omladiny je VNĚ smečky! U cikánů, jako i jiných minorit. Ať mají jakoukoli partajní či rodovou zřízenost a podřízenost.

Pokouší se nám vnutit zákony MINORITY. Ale které? Jenom jedna je celoeuropská: CIKÁNI! To se máme snížit v našem IQ na jejich úroveň žití, bytí? To by ta zlatá hvězda na Pražském hradě byla trpčejší haknkrajce; ale rudá i "zarudlá" vláda by ráda cikánsky rozdělovala cizí majetky! U nich přece platilo a platí: "Co je tvoje, gádžo, je aj MOJE! Co je MOJE - po tom ti je prd, GÁDŽO!" Mýlím se snad? Změnila se tato parazitující minorita? Že jsem to já dosud NEPOZNAL nikde od Šumavy k Tatrám; ale ani od Atlantiku po Ural!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

—————

Zpět