456. Teď již máte ... to jste chtěli?

18.03.2013 08:07

www.youtube.com/watch?v=9ejHtv62w6k

To jsou ONI: reprezentanti vzdělanosti ČSSD. Např. Emmerová se proslavila výronem: „… zákony se projednávat NEDAJÍ! NEDOSTALA JSEM JE V PAPÍROVÉ PODOBĚ-POUZE V ELEKTRONICKÉ." Nebo Martínek před pár lety na TV PRIMA z nás všech se pokoušel dělat trubky tvrdíce, že 6 >>12!! Vysmíval se PANU Jančurovi, že nikdy nebude jezdit vlaky, že má pouze jeden motorový vůz. Pravdou ale je, kde je ubohý Martínek, a kde p.Jančura. Viz: www.regiojet.cz/cs/ a www.youtube.com/watch?v=AnnMolQy6rE To je jeden z vagónů Jančurovo "jediného motorového vozu", jak se mu Martínek byl vysmíval. O trapném souhru Eichlerovi - rychlokvašce ve sběru akademických titulů raději pomlčím. Neboť on jedná - dle jeho slov - pouze s volenými orgány; přestože mi po osobní velice srdečné schůzce byv další setkání přislíbil. Ale to je celé velitelství liberecké krajské ČSSD v čele s trvalou slibotechnou Duškem:coby Europoslancem. Dokonce! Závěry si určitě uděláte sami.

Ale v minulých dnech měli "slavný" XXVII. sjezd" Kde KONEČNĚ jasně řekli, co a jak chtějí. Oni, rozdělovači z cizího, mají svědomí nazvat živnostníky PARAZITY?? Přesto, že jim premiér vlády Slovenska Robert Fico dobře radil: www.youtube.com/watch?v=o_qG2UsEUeM - vykašlali se, jak jim je vlastní, na všechny. Oni NEJCHYTŘEJŠÍ jasně řekli, co si o nás kolem myslí. O nás, jež jsme se nepodrobili jejich zkostnatělé komunistické demagogii.

Doporučuji seznámit se s tiskovým prohlášením Konservativní strany, jež tuto sešlost trefně nazval: Sjezd ČSSD – sjezd populistů, demagogů a lhářů. Viz: www.konzervativnistrana.cz/stanoviska/tiskove-zpravy/tz/article/sjezd-cssd-sjezd-populistu-demagogu-a-lharu.html .

Budou volby. Budou určitě zvolení100% voličů. Dostanou se bezpečně do vlády tohoto státu. Umí provádět "výdoje" státní kasy a přerozdělovat cizí majetek. To víme. Již jednou dosáhli vyslovení nedůvěry pravicové vlády. A výsledek? Mašinfíra GROSS; etc. To vše se táhne ale od III. Internacionály =>KOMINTERNY! Předpokládáme, že nám zkušenosti od 20. let minulého století dosud stačily. Nebo snad si přejete DEMAGOGII zopakovat? Já NE!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět