451. Není karta jako karta

06.03.2013 09:13

7. března poměte:

   cs.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Garrigue_Masaryk

Tomáš Garrigue Masaryk  (7. března 1850 Hodonín  14. září 1937 Lány) byl pedagog,  politik, státník a filozofByl poslancem rakouské říšské rady a univerzitním profesorem. V roce 1918 se stal prvním prezidentem Československa. Za klíčový podíl na vzniku samostatného nezávislého státu byl označen za Prezidenta Osvoboditele

8. března vzpomeňte:

  www.youtube.com/watch?v=8vkDVDVHWww  www.youtube.com/watch?v=DBruFxKxN_o   a na závěr, PROSÍM, vzpomeňte aj:   www.youtube.com/watch?v=r_9Hp-vrHpQ&NR=1&feature=fvwp

Ale život jde dál. Včerejšek OPĚT prokázal NESCHOPNOU TRAPNOST ČSSD a především jejich "bílých límečku" - funkcionářů. Předseda Senátu ČR to dal jasně najevo. Zaposlouchejte se do jeho slov - především v závěru - jeho POVÍDÁNÍ: www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/  A POCHOPÍTE, zač je toho loket! Rozbor si uděláte jeden-každý sám.

Zároveň pronikla zpráva, že Česká spořitelna ZVAŽUJE ucuknutí od projektu S-karta. Toť důsledek bezkoncepční politiky "Obrejlenýchsocanů" jež téměř 10. roky neustále řvou o vyslovení nedůvěry vládě; chtějí tzv. vládu odborníků apod. Jediný krát se jim povedlo pod vedením onoho jejich "duceho" skutečně odvolat naší vládu. A výsledek - trapnost nad trapnost! Teď pořád kopou kolem sebe. Výsledkem by mohlo být LECOS ale na vině nejsou pouze S-karty a MPSV pod vedením pí. Müllerové ale štěkání psů na měsíc s rizikem pokuty od ČS. Nebo: JAKÉ VLASTNĚ MAJÍ ÚMYSLY oni - i na měsíc štěkající psy?

 Každý člověk, co není líný již umí s Platební kartou pracovat. Každý PRŮMĚRNĚ VZDĚLANÝ ČLOVĚK VÍ,  že na peníze se čeká do konce kalendářního měsíce! Všechny ty kydy a podpásovky co se dějí proti Ing. Müllerové. Vše je v běhu a - černé duše podvádějící : TŘESTE SE! Dnes vydalo MPSV TZ a z ní cituji:"... MPSV proto předložilo změny zákona s tím, že technický účet k sKartě banka otevře jen tomu, kdo bude chtít využívat platební funkci sKarty. „Jako ministryně nemohu a nechci předkládat návrhy, které by byly v rozporu se zákony nebo dokonce s ústavním pořádkem,“ říká Ludmila Müllerová (TOP 09). "

Jakmile já budu vyzvan - pro S kartu si SAMOZŘEJMĚ půjdu. Sám jsem přesvědčený, že se mi osvědčí a účel, proč je MPSV zavádí pomohu naplnit. 

Pavel Ján Buvala.

 

 

—————

Zpět