450. Vzdělanost => aj Skarta!

05.03.2013 05:50

Co to vlastně je ta S-KARTA; kolik humbuchu se kolem ní již loni nadělalo!! Dokonce aj p premiér z nás, dříve narozených důchodců, nadělal různé Neználky. Oj, ty štědrý večere, co jsi nám to naděli! Kolik toho se namluvilo a při tom téměř každý normální člověk v dnešní době ví co to je PIN. Kde-kdo užívá mobil. Z dob Marie Terézie existuje naše obecné školství, atd. Tudíž každý důchodce si umí vše přečíst, spočítat. Se svými zkušenostmi a zdravotními možnostmi také užívat. Pokud ale duchem politiky zatížený FUNCIONÁŘ, p. Důležitý, se nezačne povyšovat nad všechny kolem; přitakávat skutečně trapným osobám usilujícím pouze o své vlastní zviditelnění! Co to vlastně S- karta je? Vizte:  Toť celý vtip.

Pochopitelně, duševně zakrnělý funkcionář, lhostejno které partaje - nebo dokonce odborů, prohlašuje, že UČIT SE TO ČI ONO NEMUSÍ; že "má na to lidi" ať tedy se vrátí do minulého, resp. předminulého století.

Jestliže mám na výměru napsáno, že můj důchod či dávka mne bude VYPLACENA do konce kalendářního měsíce - tak tedy počkám do posledního dne. Pak si přidám 3 pracovní dny na "čas na cestě" a úderem 08:00 - 13:00; 4. pracovního dne mám své penízky doma. Bez keců; bez zlobení se; bez "bouření se"; v klidu.

Jestliže já si nechám již více než 40 let posílat své příjmy na bývalé Sporožiro - nemám dnes problémy s bezhotovostní platbou; s nedostatkem finančních prostředků. Samozřejmě si nesmím lhát do vlastní kapsy a sám sebe okrádat! Např. jestliže persona Erža, třeba obdrží, love do ruky 10. dne a 13. již tzv. "nemá ani vindru" a BREČÍ, ŽEBRÁ, že by se nad ní kámen ustrnul; natož její muž. Při tom: do herny má; na cigárka MÁ; na pivko - SAMOZŘEJMĚ. Základy počtů každý z nás získal v 1. obecné škole. Lhát, podvádět a šidit jeden druhého ba dokonce i sám sebe: JÓ - to se jeden učí furt. Kór, když mu v tom vydatně pomůžou Nefachčenkové z kachlíkárny DOS v Praze na Žižkově.

KONTROLY SE BOJÍ každý, kdo řve a proti S-kartě brojí! Buď má neoprávněné dávky přiznané; nebo zaměstnání utajuje a tak na nás všech PARAZITUJE! Opoziční ČSSD téměř 4 roky řve různé "popěvky" na vládu, vyzývá jí k odchodu. TRUBKY. To již tady jednou bylo; vládu sesadili - VLÁDNOUT NEUMĚLI; kecálkové lítí! Opět nás opíjejí rohlíkem. Pouze nevzdělaný člověk, jehož IQ < dnešního datumu jim naletí! Oni komunistům naletí rádi. Nacvičili si to od dob přijetí III. internacionály - KOMINTERNY! Ale proč dělají trubky nevzdělané z nás? Stokrát si může kdokoli z nich pořídit ty nejdražší brejle - inteligence více nepobere! Milionkrát mohl s. Pospíšil Oldřich řvát na mne a intrikovat - moje IQ nesnížil; moje vzdělání nezničil. Naopak: nabyl jsem zkušenosti a platební karty využívám. A jestliže přijdu na řadu S-kartou => budu jí rád a toto úsilí podpořím.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět