448. Spolupráce - ano. Ale po dohodě!

23.02.2013 03:25

Mnozí, přemnozí by rádi "spolupracovali". Bohužel po někteří si jí představovali jako parazitování na mých stránkách, na mých nápadech, na mých penězích. ZLODĚJI, především komunističctí to byli v čele s Ing. Oldřichem Pospíšilem z F-M; s Hanou Němcovou z Kladna; PhDr. Zdeňkem Pernesem z Prahy. To jsou ti elitářští bossové tzv. "zastupující VŠECHNY důchodce, seniory". To ale tvrdí oni: tzv. představitelé tzv. "zastřešujících organizací" pouze ale za těžké peníze hřejí si svá libida a posty především v baráku DOS v Praze na Žižkově. Pokoušeli se mne okrádat tak, že až mi z jejich činnosti způsobili infarkt. Jsem z toho již, díky Bohu, venku a tak říkám spolu se svým tatíkem:" NAK PSOM TRÁVA RASTIE, KEĎ KONE VYDOCHNÚ". Mne, tak jako většinu z nás - SVOBODNÍCH důchodců - tyto komunistické krysy NEREPREZENTUJI a za nás nemluví!! Již mne s nimi nespojujte, moc prosím!!

Další jsou paraziti "na měsíc štěkající" jež se pokoušeli cestou těchto stránek prodávat různá zboží různých firem bez jakéhokoli příspěvku na činnost těchto stránek. Sami si různě "po-bolševicky" - jak byli za socializmu zvyklí "participovat" na firmě a na mne tím bezprecedentně parazitovat. Až mne donutili, před třemi roky, rubriku Návštěvní kniha ZRUŠIT bez náhrady.

Pak jsou zde ještě zloději a zlodějky času přeposílající furt nějaké kopírované materiály co jim někdo poslal někudy; třeba z Tramtárie, v domnění, že mne tím upoutají. BLBOST a vzkazuji těmto přeposílacím: TÁHNĚTE!

V neposlední řadě jsou to firmy, společnosti, podnikatelé, a různí jim podobní ale VYKUKOVÉ domnívající se, že důchodce je ten uslintaný učamtaný dědek; nevidící co s časem, permanentně se nudící a na vše kývající jako mnozí výše uvedení. Pro ty mám vzkaz: inzerujte u mne, ale respektujte, prosím, i moje finanční potřeby a => aj moje finanční nároky. Jinak TÁHNĚTE a nezdržujte mne od práce.  www.youtube.com/watch?v=j71q66v1OGc

Samozřejmě, že jsem pro spolupráci po všech stránkách. Vyhrazuji si ale právo majitele a šéfredaktora na tyto stránky na 100%; beze zbytku! Veškeré dohody a smlouvy ať písemné či ústní se musí plnit; doplňky MUSÍ být vzájemně dokonzultovány a dodržovány co do náplně a času. O nesrovnatelnostech a názorové ujednocení MUSÍ BÝT konsenzem vydiskutovaným mezi námi navzájem. Atd. kdo je dodrží a dodržovat míní, chce: BUDIŽ VÍTÁN!!

Na záložce vlevo: Liga práv důchodců na stránce VZDĚLANOST: přibyla podstránka P.T. Mojmíra BABÁČKA, jehož pozoruhodné články budou co nevidět uveřejňovány. Zatím:

VÍTEJTE MEZI NÁMI,

p. kolego Babáčku!

Pavel Ján Buvala

www.youtube.com/watch?v=NmjnfnZlWF0&feature=endscreen&NR=1

 

 

—————

Zpět