447. Zvyk - železná košile.

27.02.2013 04:07

Svět nemá slzy rád: www.youtube.com/watch?v=zJqQEQheoVM  nebo Ti nedá ani haléř, žebráku! Raději si zazpívejme a zavzpomínejme: www.youtube.com/watch?v=xXiKoLMrONo&feature=endscreen&NR=1 . Tyto asociace mi napadají, když z nás kde - kdo dělá učamtaný dědky a babky PARAPETKY! Nějakého Petra Nečase nevynímaje; ŽEL! Při tom každý z nás ví, že žijeme v XXI. století a kde kdo má telefon, rádio, TV; mobil; Internet. Samozřejmě hafo z vás ví, že spolu s Pavlem Loužeckým, Ondřejem Suchým již téměř 10 let přímo řveme: SENIOŘI K POČÍTAČŮM. Důkaz např.: www.pozitivni-noviny.cz/cz/seniori-k-pocitacum .

Pouze ČSSD a různá jiná komunistická svoloč musela zlikvidovat úspěšně se rozvíjející Projekt v rámci Svazu důchodců ČR o. s. ROZPUŠTĚNÍM organizačních struktur, jejich poklubováním => DEGRADACÍ na vykecávací "babince". Teď by 95% z vás nemělo problémy s kreditními kartami, natož s nějakými S-kartami!! Žádná ubohá elévka redaktorská by si z Vás nedělal šprťulata:. Samozřejmě parta "konzerv" z kachlíkárny DOS v AB - Žižkov!! To jsou ty: "… správní hoši od útvarů…“ asi StB KSČ. Dokonale zblbnou kde-koho!! Pouze nás, co jsme byli sdruženi v krajské radě v Liberci a před mnoha již lety jsme měli SVŮJ internetový časopis: NE!! ALE TO BYLO HOLT JIŽ DÁVNO! Tak teď mnozí ubožáčkové "dělají nohy" ministrovi MPSV a teď jeho nástupkyni a chechtají se po koutech a hospodách. Ale to, že se smějí VLASTNÍ blbosti, nevzdělanosti, funkcionářské neschopnosti - to si nikdo z nich nepřipustí!! "Vzorem" již tenkráte byl jeden z předsedů okresní rady tvrdíc -" Já se to učit nemusím - na to mám lidi" a šel "na pivo"; co teď tomu říkáš: VLÁĎO? Asi je to Tobě jedno, jen když dostaneš partajní kafíčko a tatranku. Nezapomeňte, že existovalo: duchodce.proprio.cz/ ; teď si můžeme také navzájem pomoci. Třeba s S-kartami a pod. Bohužel již i jsme nemocní; i podstatně starší a - ŽEL - i zkušenější.

Vím, že zvyk je železná košile. Na všechno ale nikdo a nikdy nemůže "mít lidi"! Proto propaguji a furt volám: VZDĚLÁVEJME SE CELOŽIVOTNĚ! Senioři k počítačům! Podstatný výtah ze včerejšího dopisu od Ing. Müllerové naleznete v levém sloupci v záložce MPSV pro důchodce; PODZÁLOŽCE: Žijeme po r. 2012.

Pavel Ján Buvala.

—————

Zpět