432. Včera - poslední debata; zítřek ukáže její cíl

25.01.2013 03:18

Přes všechny zdravotní potíže co nám stáří přináší, jsem vydržel shlédnout drtivou část včerejší POSLEDNÍ debaty naších kandidátů na post prvního muže ve státě - na post PANA PRESIDENTA. Pravdou je, že mnozí méně vzdělaní a lidé se sníženým IQ mají na tento post různý ba dokonce i JINÝ názor. Sundávají předčasné obraz státníka v kanceláři, nebo snahy o reaktivaci Amnestie p. presidenta, či dokonce Trestní oznámení na svého PRVNÍHO MUŽE STÁTU apod., nesvědčí o dotyčném ukončených puberty a adolescence. Jelikož mi občas "klimbala hlava" raději jsem si stáhl a znova opakovaně poslechl celou tuto debatu. Vám. Díky ČT-24 a IT jí předkládám též: www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/212333-kandidati-na-prezidenta-pod-palbou-osobnosti/ .

Opakovaně prosím všechny své čtenáře, hlavně ty důchodce, jež dokázali zvládnout IT natolik, že mohou si z Internetu prověřovat si všechny informace k nim plynoucí. Já jsem si OPAKOVANĚ pozorně prohlédl a vyslechl dotazy a "řeč" onoho p. generála. I-Dnes o tom píše: "...Karel Schwarzenberg zase neodpověděl na dotaz týkající se Jiřího Čunka, kvůli kterému hrozil odchodem z vlády Mirka Topolánka. Schwarzenberg připomněl, že zaplatil audit Čunkova majetku. Přiznal ale, že výsledek byl nejednoznačný a  označil to za prohru.
"Buďte upřímný, nebyla vám důležitější funkce?" ptal se ho plukovník Pavel Vranský. "Je mi velice líto, že ve vašem pokročilém věku, místo abyste argumentoval, prostě urážíte," reagoval podrážděně Schwarzenberg."  Zdroj: zpravy.idnes.cz/zeman-schwarzenberg-debata-prezidentske-volby-ct-f7w-/domaci.aspx?c=A130124_175026_domaci_cen  . Jinak kandidát na presidenta ani nemohl (dle mého názoru) reagovat na přečtený proslov hodný "nabíječe tanku". Poslechnete si a hlavně dobře si prohlédnete onu část debaty, o které mluvím. Hlavně nezaujatě vizte, jak je možné ZNEUŽÍT STÁŘÍ, UNIFORMU A HODNOST ČLOVĚKA. Kdo asi a s jakým cílem zneužil tohoto člověka, táži se.

Kampaň skončila: www.youtube.com/watch?v=SHUgBnCX_34 . Zítra bude sečteno a ROZHODNUTO.

Pavel Ján Buvala.

—————

Zpět