431. Ja zvolím Karla.

24.01.2013 03:06

 www.youtube.com/watch?v=eszwc72yI4Y

Jsem svobodný člověk ve svobodném státě! Žijeme pospolu VŠICHNI ve svobodné zemi! Byť teritoriálně různě dělené; rozdělované. Po rozpadu Monarchie vznikl náš, československý stát. Bohužel, lidská blbost a sobectví z něj postupně odkrajovalo vše, co za něco stálo - stát státem dělalo.

Každý si může vše přebrat po svém, ale ať mne žádná duševně omezená persona neomezuje v mých právech - právech svobodného člověka ve svobodné zemi. Již jsem já a moji předci obětovali pro současnost dost; nechte mne alespoň v důchodu svobodně žít a NEBUZERUJTE mne vnucováním svých názorů socdekraticko-komunistického stylu: MĚLO BY SE. Vše pouze podmiňovacím způsobem. Navíc na všechno svolávat komise; budovat sekretariáty; spoléhat se na STÁT a při tom zapomenout, že stát JSME MY! Názorným příkladem takovéto "organizace" je Rada seniorů ČR a komunisty ovládnutý Svaz důchodců ČR o. s. Předsedové těchto společenství lidských dokázali zničit dvacetiletou práci svých předchůdců. Z celostátní organizace přátel si zřídili celostátní klub vybraných "elitářů". Přesně v duchu hesla: "Elita-JELITA!" Textově jsem to popsal i v předchozích článcích; dnes přidávám pro názornost obrázky v naději, že i méně gramotné Ilza, Elza a Erža pochopí zač je toho loket. Přestanou mne vnucovat své cikánsko - ranně feudální představy o životě v kulturní společnosti evropské v XXI. století.

Přežil jsem pětkrát znárodnění; pokus o vyhnání na Sibiř; "mobilizaci KUBA"; válku: "Srpen 68´ " s finančními důsledky dosud. Komunistický zákaz studia na vysoké škole civilní; odpor a zákeřnost vnitřně rodinnou, 8 prezidentů dokonce ve 2 republikách. www.youtube.com/watch?v=vUogidp1PTI  . V jedné mám zbytek majetků nemovitých po předcích poděděných; v druhé žiji, jsem její občan. NIKOLI pouhý OBYVATEL, prosím! Po dobu aktivní služby a pracovního procesu jsem prováděl aktivní Právní propagandu; dosud dělám DOBROVOLNÍCKY důchodcovského ombudsmana a "šéfuji si" tyto stránky. Byť jsem nesměl v aktivním

věku studovat - nakonec jsem vystudoval a získal: sice pozdě ale PŘEDCE!.JPGke zlosti všech škarohlídů. Sociálním právem se, pochopitelně, zabývam aktivně dosud. Za několik hodin se pojedu vzdělávat do Olomouce, dnů Brna, měsíců Prahy. V novém školním roce - dovolí-li zdravotní stav - opět na "Alma mater" neboť "Furt se něco děje".

Neflákám se po hospodách, nepolitizuji - do politiky se aktivně zapojuji. Byť mi bude co nevidět 70, IT mi není cizí: liberecky.denik.cz/zpravy_region/sedmdesatka-na-krku-ale-s-notebookem-si-tyka.html .

Který "Pepa z depa" nebo "Erža Mastiflintová" co neumí než přeposílat maily mne chce poroučet co mám či nemám psat. Koho volit za presidenta ČR!  Holt z bledé závisti a vzteku - pouští alespoň KFC (kecyfklecy\)! Proč si se mnou nenotovat:  www.youtube.com/watch?v=wt4FcG0VRFg  a společně ve 2. kole

zvolíme Karla.

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět