430. Lháři a Slibotechy se spojují

23.01.2013 03:28

Byly boje o Londýn, Tobruk, Duklu; ale také: Zborov, Penza, Vladivostok! Na to nezapomeňte p. generále! Tradice jsou tradice ale NESPOLITIZOVANÉ generalissimem & comp! To je moje připomínka na čánek: www.novinky.cz/domaci/290981-hrdina-od-dukly-a-kurska-vyzval-schwarzenberga-k-odstoupeni-z-boje-o-hrad.html  kde se říkají POLOPRAVDY ba až příšerně lže. Páni generálové: NEZAPOMEŇTE NA: svého spojaře Šmoldase - ten říkal pravdu! MĚJTE TAKÉ NA PAMĚTI:generalissima:a HLAVNĚ na poválečná léta s  PTP :

Podkarpatskou Rusí; Horákovou, Slánským, Clementisem; vy - co ještě žijete! Ať jste nebo nejste organizovaní, ale vězte, že pánové okupující DOS v Praze na Žižkově jsou pevně s ČSSD spojení; na KSČM napojeni; PRAVDU ZATLOUKAJÍCÍ!! Pernes z "baráku" lže, když tvrdí (cituji z článku): „… Předseda Rady seniorů ČR Zdeněk Pernes vyzval voliče, aby šli k volbám. „Poprvé v historii vyzýváme českou seniorskou populaci, jděte k volbám…“; on, jako starý legislativec a placen aj ČSSD, má odvahu pořád mluvit za všechny důchodce? Pouze za ty Kejvaly, co pobírají VŠIMNÉ v jakékoli formě od ČSSD; KSČM apod.!! Proto TVRDÍ, že z a s t r e š u j e. Omyl. On pouze ZASTRAŠUJE & kecá a kecá a kecá!

VYTVOŘIL SI S PARTIČKOU nějakou tzv. Radu seniorů. Úspěšně podporuje a tím de facto likviduje Svaz důchodců ČR s více než 20 letou pěknou tradicí. Než se tam vetřel jeho "FILATELISTA" Oldřich Pospíšil a rukou společnou a nerozdílnou dělají z desítek tisícové organizace s krajskou strukturou pouhý VESNICKY KLUB KECALŮ! Jaký pán - takový krám; jen se ho zeptejte, co za posledních 5 let udělal pro důchodce, seniory. Kde jsou jeho projekty slev, novin, proč nevzdělává důchodce, ale udržuje je v sladké NEVĚDOMOSTI KECACÍ?

Lže, tvrdíce, že zastupuje a reprezentuje VŠECHNY DŮCHODCE! MNE A STATISÍCE důchodců rozhodně NE! Ale co by neudělal pro teplý repre kancelář darmo? Proč také neplní své sliby stran důchodcovské statistiky; novin; atd. Stejně LŽOU i tzv. "odboráři z DOS-u: www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/211820-odborari-podporili-zemana-podnikatele-zase-schwarzenberga/ . Vždyť jsou ze stejného baráku!!

Vizte vide na konci a vězte, že MINULOST JE MINULOST; současnost je to, že od dob Zemana se likviduje valorizace. Již jste zapoměli?

Vlak také jednou dojede:  www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V39JFjexSUk ; kam, jak bezpečně a jak rychle?

Lháři a Slibotechny od III.sjezdu Internacionály - KOMINTERNY se nezměnili.

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět