429. Fotky z Črmeľa 20.1.2013; Ukradený nápad; Štěkny; Gospel - NENÍ kostel!

21.01.2013 06:10

To zde ještě nebylo. Krátke zprávy s odkazem na místa stránek, kde je toho víc! Jedem.

Vy ještě nevíte co to je Gospel? Dne 29. ledna 2013; 29.1.2013 v 19:00 hod. - 120. Gospel Time Party Zuzany Stirské. Hudební maraton s předpovědí na rok 2013!  Host večera: Eva Kalivodová Štichová - kartářka a věštkyně. Malá ukázka prosím: www.youtube.com/user/gospeltimeczech      

Fotky z Črmeľa/Košíc - z akcie v sobotu a nedeľu 19.-20. januára 2012 najdete v Pozvánkach, v pravom stĺpiku. Tam, kde bolo aj pozvanie; priateľ Igi - rýchlo vyfotil, poslal => ja som aspoň 4 uverejnil pre Vaše potešenie.

Včera pronikla zpráva via ČT 24 o Seniorském centru ve Frýdku Místku. Prý to udělal Svaz důchodců ČR. Až se mi "zajiskřilo v očích" radostí, že komunista s. Oldřich Pospíšil - takto postupný likvidátor SDCR o. s. můj realizovaný nápad z před P Ě T I let dokázal uvést - byť po tak dlouhé době v život i ve svém domovském městě. Věčná škoda, že komunistické myšlení je až tak pomalé. Kolika lidem v celé republice mohly taková centra již pomáhat - nebýt likvidace organizace Pospíšilem & comp. a její delimitace do klubů. Ach jo; to oni dovedou zlikvidovat vše dobré a lidu důchodcovskému prospěšné. V Liberci toto centrum bylo v rámci špitálu, kde jsme měli celé jedno patro. Viz: Pavilon I: www.nemlib.cz/web/index.php?menu=1_35_135 ! Vše přepotřebné při ruce, "v baráku" krátce řečeno. Bedřiška Klíchová za vydatné pomoci a asistence svého nadřízeného zlikvidovala organizaci o cca 1500 členech v 6 městech. Za to má "dámský klub" pro cca 26 členů. Komunisté a socdemokraté to opravdu umí: naslibovat VŠEM VŠECHNO. Zlikvidovat to, co je dobré pro lidi ale NEIDEOLOGICKÉ!! Teď v některých krajích mají vést školství – VÝCHOVU DĚTÍ! To opět Pionýr povinný? To opět učit děti, že Plzeň osvobodila Rudá armáda v amerických uniformách a podobné NESMYSLY??

 

—————

Zpět