428. Slibotechny TRVALÉ

18.01.2013 08:16

www.youtube.com/watch?v=9ejHtv62w6k

"Velitel" Slibotechen libereckého kraje: Robert DUŠEK libereckému kraji kraluje dál. Na ČT-24 před pár hodinami jsem objevil zprávu, že tento "pán za dělnické peníze-ale: pán" nadále povede svou členskou základnu. Takže nic nové pod sluncem. Slibotechnové budou dál slibovat a oblbovat lidi. Polovzdělané "dámy" & nedámy s bůhvíjak získanými akademickými tituly dál budou z důchodců těžit.

Např.: tento "PÁN" před tím, že se stal europoslancem, před několika lety(!) přislíbil finanční podporu Svazu důchodců ČR o.s. krajská rada Liberec. Tipněte si, kolik tisíc Kč od něj dosud tito důchodci obdrželi? SKUTEK UTEK´!

Primátorka Liberce před mnoha měsíci (snad ne JIŽ LETY) veřejně přislíbila odstranění cikánského parkování vozidel, coby překážky z chodníku pro chodce v Rochlicích. SKUTEK UTEK´!

Ředitelka "centra" : www.czasp.cz pobírá měsíčně nemalé peníze za péči o důchodce. Tyranizuje je od svého nástupu do funkce na základě trapně protizákonných smluv, k nimž ubohé babičky a dědečky DONUTILA. Má lidem zabezpečit dostupnou péči; ale: SKUTEK UTEK´!

Někteří krajští "zastupitelé", co MUSELI po volbách, z magistrátu opustit své teplé flíčky - předvádí svoji SLIBOTECHNOVOU politiku „vějš“, (jak jinak…) z kraje. Slibují dál (slibem neublížíš) - OPRAVDU, ale: SKUTEK UTEK´!

Holt: ryba smrdí od hlavy; nebo-li: „Jaký pán takový krám!“ To píši konkrétnosti pouze o Liberci a libereckém kraji. Víte co všechno takovéto "uschlé růžičky oranžové" naslibovaly celostátně? Kromě jiného PÁD VLÁDY. Pětkrát za čtyři roky; SKUTEK UTEK´!

Ještě že tak! Již jednou přece předvedli svou akceschopnost, když se jim to povedlo a - SKUTEK UTEK! Byla a zůstala z toho akorát "pľuštilá" vzpomínka a mezinárodní trapnost o neschopnosti české socdem opozice akce. Jejich odpověď je jasná: "nejsou lidi..." nebo-li: SKUTEK UTEK´!

V hrobě se obrací mojí dědečkové, když jeden, coby ženijní poddůstojník po návratu z Prahy na Vysoké peci v Tisovci, spoluzaložil Sociálnědemokratickou partaj. Druhý dědeček, po návratu z legii jako "AMERIKÁN" taktéž ale na "horehronské" Polomka člen této "partaje" kleje krčmářský - jak pohan - pod rovem polomského hřbitova. Když vidí co jejich "soudruzi" vyvádí ve státě, za který OBA BOJOVALI; ten první i život položil! STYĎTE SE, SLIBOTECHNY! Přestaňte slibovat, začněte své sliby plnit! Máte jich přece již "hafo"!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět