427. Ze spáleného chleba - pšenici NEVYPĚSTUJEŠ!!

15.01.2013 02:17

Takhle trapně je "jasný" požadavek skupinky senátorů "znalkyň" práva a všech zákoníků počínaje Chamurappim! Ale to je nepodstatné pro všechny kecalky a kecaly PŘEDEVŠÍM Z ŘAD ČSSD a podobně nedostudovaných lidí. Byť nositelů různých akademických titulů. "Titulů má, ale prd umí", konstatovávala prý neb. Manželka nebohého předsedu Krajského trestního soudu Plzeň JUDr. Ing., etc. Aloise Koutského, vel. PS VB; učitele matematiky, autoškoly, etc, etc. Persony to v Plzni a především ve Škodovce ne neznámé.

Amnestie p. prezidenta vstoupila v platnost 1. ledna 2013. Čtrnáct dnů se zohýbávají a rozkecávají různé poslankyně a senátorky a soudkyně - úmyslně nepíši v maskulinu! Ale ve skutečnosti: SKUTEK UTEK´!! To ví každá z nich; vykecávat se ovšem musí, bouřit klidnou hladinu bytí MUSÍ; znevažovat a ztrpčovat poslední dny prezidentování p. Václavu Klausovi sen. ONA - m u s í; "prostě: MUSÍ"!KDYBY ČERT NA KOZE JEZDIL. Vše rozproudila jistá KLÁRA když "vyjela" s žensko-cikánským chápáním a hlavně výkladem práva a různých právních předpisů. Chudák, Japončík, naletěl; důvěřivec - spolkl háček. Jenomže my, IT důchodci -byť po ČSSR - nejsme trubky kapitalistické. Byť se o to již i Hašek z ČSSD pokouší zapíraje nám nos mezi očima.

Takže: nejlepší je svůj, selský, jasný, vzdělaný rozum. Je pro mne irelevantní kolik a jak moc do mne šije debilů a debilek se slovy: MĚLO BY SE; MOHLO BY SE apod. Nikdo a žádná Erža bláznivá mne nedokáže různýma povídačkami přesvědčit, že voda v Labi teče z Drážďan do Prahy. Kór je-li členkou, nominankou, apod. ČSSD stranou slibotechen a ukecaných „převlíkačů“ kabátů. Nemluvě již o KSČM; KSČ apod. tzv. levicové partaji. Ano, jak říkal obč. Paroubek, ono bojují za NAŠE PENÍZE, ale za svoje zájmy!! To je potřeby míti na paměti, až zase "nějaká" chytrolína pronese: "Bylo by dobře, kdyby…“ Pomněte na :www.youtube.com/watch?v=Zck4Xh-Nivk ; nebo: www.youtube.com/watch?v=8iEQyBkaR9o !

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět