425. Děkuji za přízeň

11.01.2013 04:17

Loňský rok byl pro mne smutný - opustila mne moje 1. asistentka: Janička (www.sduchodci.cz/search/?text=Jani%C4%8Dka&x=10&y=6 ; byl ale také úspěšný. Např. sledovanost a čtenářská návštěvnost těchto mých stránek dosáhla celkem 2012: NOVÝCH hostí:13.361; návštěvníků: 56.553; stažených stránek: 296.654 ; Celkem hitů: 1,422.553; to je v Gigabajtech: 21,2005. Podrobněji, včetně grafů viz záložky Statistika VLEVO! Nebo na přímo: http://www.sduchodci.cz/statistika/rok-2012 . V závěr, v podstatě do včerejška, mi přišlo více než 4.300 mailů a blahopřání od vás, milí mojí příznivci, kamarádi a kamárádky; přátelé & přítelkyně(!) - (to k vůli byrokratům praštěným z Bruselu) - z celého světa a lze říci, že všech věkových kategorií. Prvořadě děkuji přátelům z vlaky.net/ kde nejmladšímu je něco málo přes cca 12 let a nejstaršímu - bude co nevidět 80 roků. Dále přátelům a známým z www.pozitivni-noviny.cz/cz/ ; mého rodného Gemera / Tisovce aj via: Facebook; majgemer.sk ; www.kgbacikovia.websnadno.cz ; etc. Nejsem v stavu všem jednotlivě odepsat, natož PODĚKOVAT. SAMOZŘEJMĚ I popřát všem především ZDRAVÍ v tomto nastávajícím roce.

Za všechny děkuji vám všem, byť tímto stylem, PŘEDEVŠÍM mne nejdražšímu. Moje přání a pozdravení zalítá na vlnách Internetu především Pavlu Loužeckému - největšímu pozitivistovi, pozitivákovi a pod. na světě. I Meresijeva překonal - to byl "jenom" letec; Pavel je nejtvořivějším človíčkem jakého znám. Čtěte: www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2012120006 . On má největší zásluhu na vzniku těchto stránek => hlavu vzhůru chlape; já již asi letos budu po 2 letech chodit samostatně! I Tobě Pán náš pomůže => VĚŘ , jako já.

Pánové: Zbyněk; Karel f; Pio; Majo; Igi-tt; etc. Uznají a pochopí, vezmou si to na sebe i za náš celý spolek "Bláznů Klejovych"; ďalej páni: Bradovka; Doboš; Suja; dámy: Gríliová; Remperová; Kojnoková etc, etc. ĎAKUJEM / DĚKUJI Vašim prostřednictvím VŠEM!

Nelze nepoděkovat také sponzorům a partnerům těchto stránek. Za všechny tedy alespoň: Martínkovi D.; Welyi; Ing. Petrovi od Kremnice (odmietol si nechať uvést přízvisko…) a dalším hoc´ aj dočasným a krátkodobým partnerům co přispěli finančně, ŽE MOHU ( tyto stránky) již 4. rokem provozovat.

Zajtra volby skončí. Bude muž nebo žena; Přemysl nebo Táňa? Rozhodnete i Vy svým hlasem. Rozhodněte se správně  VŠICHNI ZESTÁRNEME! Zvolte Člověka s velkým Č a nikoli "babu" byť mužského pohlaví!

  Potom príde všedný deň, týždeň, mesiac, rok - roky až do smrti. Tak ako Pavel Loužecký; Vašek z Kolína/Rýnom; Ivan z Melbourn; etc sa zaslúžili, že píšem - chcem aj ja si vytvoriť skupinu "psavcov" kde vek, pohlavie, národnosť, svetonázor, etc. nehrajú roľu. Kde ale priateľstvo, svojpomoc, porozumenie, pochopenie, etc.( bez anglikanizmov"moderných") bude spojovacím článkom pre propagácii úspechov NAŠEJ OTČINY; krajiny; zeme.

BUĎTE ZDRAVÍ; BUĎME HRDÍ NA NAŠE TRADÍCIE. NEHABIME SA ZA NAŠE UMENIE, ani za chyby; vystríhajme sa našej československej malosti, pohodlnosti.

ŽIVIÓÓ!

 

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět