421. Amnestie hýbe státy ... .

03.01.2013 07:01

... Českem i Slovenskem! To zde již dlouho nebyla tak nádherná součinnost. Páni doktoři, premiéři dvou nezávislých států, Fico a Nečas potkali se (ne U Kolína - nýbrž ) na Moravě v Brně. Zároveň na to v Praze a Bratislavě odzněly dva prezidentské projevy pp. Klause a Gašparoviče. Tak nádherně nám letošní rok začíná: společné Cargo, podobné amnestie. Odpuštění, láska, tolerance, pochopení; druhá šance - odpuštění. Že by došlo k sjednocení v společné práci; spolupráci ve vzdělávání; ke svépomoci a dopomoci - jak za První republiky? Och, tolik naděje, je to k nevíře.

Stále víc ale je těch "přemoudrých československých kecalů" jež na všechno a všude musí pouze remcat a nadávat. Chlapi si mohou vzpomenou na éru vojenštiny (než mámánkovci modroknížkoví to zmrvili) a tudíž velice dobře vědí co to je nedílná velitelská pravomoc. Také z vojny přicházeli do civilu chlapi, ne postpubertální kojenci, adolescenti, apod.) kteří se podstatně lépe orientovali v životě a v práci. Takže:

oba dva páni prezidenti pouze uplatnili to, co jim jejich funkce, postavení a věk dávají.

KECALOVÉ - ZMLKNĚTE; prosím!

Pravda, již 20 let postupně odumírá výcvik / přerod kluka v chlapa. Každá ale chce MUŽE, co může, umí a CHCE! Když není vojačena - je ti hot kriminál, aby různé "hermafrodity maminkovské" srovnal do latě. Na to "matky-ochrankyněsynovské" ZAPOMĚLY!! Nedošlo jim to, že osud nepřešourají!! Chlapa mohou - osud nikoli!

Kateřina Peake - zářný příklad: jak rychle letěla z fleku, na co neměla! A těch pár tisíc amnestovaných? Kolik jich tam vlastně dostaly ONY "matky" jejich dětí či spíše rodičky svých dětí? Dobře poslouchejte štěkny - požíračky alimentů: co s takových dětí vychovají? Zmetek - zmetka a tak o něm bude mluvit dál; pouze alimenty jí NESMRDÍ! Ne pro dítě - na parádu, na úplatu svému milenci - parazitu, parazitujícím na člověku. LOGICKY: Může i pětileté "škvrně" reálně spotřebovat 2,500Kč výživného za předpokladu, že mu jeho rodička přispěje stejnou výši - tak praví ZÁKON!! Nebo-li 11000,- Kč pro 5-ti leté dítě? DŮCHODCI: BRAŇTE SE PROTI PARAZITUJÍCÍM "matkám" tzv.  - "PEČOVATELKÁM".

Ty další amnestovaní: "KDO Z VÁS JE BEZ VINY - HOĎTE" PO NÍCH KAMENEM! je psáno; mnou parafrázováno. Kdo z vás, kecálkové pokoutní skutečně alespoň vystudoval elementární právo! To nemluvím všech právních předpisech; já po takových "komunisty zkrvených též právnících" do smrti já budu pod průměrem životního důchodu. Od včerejška jsem přes 2.000,- Kč pod průměrným důchodem. Byl jsem voják ČSLA ale StB odsouzený-zlikvidován členem CÚV VÚ 8272. Takže KTERÁ z kecálků má chuť se semnou tahat za prsty?? NKVD odstavila mého tatíka do PTP a my s mámou jsme měli být vyhnání na Sibiř; všichni s návratem NEŽÁDOUCÍM. Mého vlastního tátu nechal jeho vlastní bratr (ČLEN úv kss -JINAK) zamřížovat na DOŽIVOTÍ aby nepřekážel, nezacláněl.

                                   Čech                                                    Slovák

Nechápete? Vizte: Rudolfa Slánského,  rodáka z Tisovca: JUDr. Vlada Clementisa, etc. sežrala je jejich vlastní partaj! Anebo resp. vizte a uvažujte:  Tady amnestie zmohla by byla mnohé; NEZAPOMÍNEJTE, že mrtvému amnestie je totéž, jako kdybyste mu dali deštník. Byť pozlacený, Kecálkové Hospodští!

Pán prezident rozhodl - tak jaký pak copak. Ex post = KfC  t.j. Kecyfklecy a navíc babské!! Styděl bych se, být chlapem a plácat si játra!!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět