42/ Koloťuk přednostu NEZKLAMAL

01.07.2010 03:37

Na zasedání Ústřední rady Svazu důchodců ČR o.s., jejímž členem řádně zvoleným 6.sjezdem JSEM, mne komunisté v čele se s. Pospíšilem "Oldou"  opět nezklamali. Místo probírání věcných věcí připomínkovaných Hradcem Králové; Plzní; Ústí/Labem; Karlovými Vary; Pardubicemi a Libercem musel se představit "pansouh KOLOŤUK". Tudíž i věcný názor zástupce MPSV ČR musel "jít na hrnec" když se onen koloťuch potřeboval vykecat. Dovedete si představit když stejnou rétorikou jak persóny NEZNALÉ otázek důchodcovského hnutí tak také "oslňuje" funkcionáře léta na krajské úrovni pracující? TRAPNÉ! Ale cíle bylo dosaženo: čas byl využit... ZNEUŽIT; jako vždy a všude kde komunisté plkají!!!

Chtělo se mi zvracet, a tak jsem po 3 a 1/2 hodině opustil jednací sál. Moje zdraví, zbytek, co ho ještě mám, MÁ PŘEDNOST! Kdo chce ať poslouchá komunistické plky s.Oldřicha Pospíšila & comp. Já jsem nechopnosti lidí koloťuckého typu musel poslouchat do r. 1987. Snášet do r. 2000. Dnes mi mohou po...a skočit na cemr! Mám podprůměrný starobní důchod (byť bude o 3,5% po Novém roce zvýšen), ale jsem šťasten množstvím skutečných přátel po celém světě! Vědomosti jež jsem nabyl; inteligenci jež mi Pán cestou rodičů nadělil mi žádný KOLOŤUK ani komouš NEVEZME! Vždyť jsem Přednosta! Alespoň mezi přáteli na stránkách http://www.vlaky.net !! A za pár hodin pojedu za nimi; byť na jen pár dnů dovolené!

Nestihl jsem do dnešního dne dodělat grafickou přestavbu těchto stránek. Prosím vás proto: mějte strpení - i to bude. Forma nemůže být nad OBSAHEM, jak je obecně známo. Obsahem a úkolem těchto stránek je pomoc těm důchodcům, seniorům jež pomoc hledají a nenachází ve věcech PRÁVA! Ve věcech klubových, seznamovacích, rekreačních a pod. : "...U kolegy, prosím!"!! Dne 10.VI. 2010 jsem obdržel na Právnické fakultě Univerzitě Karlovy svou 1. "rouru" v životě. Pozdě, díky ss.ÚV KSČ; StB; a pod. ALE PŘECE i mne zahráli Státní a studentskou hymnu. 

Samozřejmě, že si doplním své vzdělání na Zemědělské, Jihočeské univerzitě a "své" Alma máter i v blížícím se roce 2010/11. Přemýšlejte, přátelé, jak se to dá vše stihnout... Navíc při péči o svou SMkou nemocnou manželku. Zde se sluší poděkovat moji asistence pí. Ivě Hodonské z Jiříkova především. Dále kolegyním redaktorkám jež se spolupodílejí na tvorbě těchto stránek a mladým právníkům VŠEHRD spolku, bez jejiž pomoci bychž se těžko propracovával. Nakonec mateřská redakce www.pozitivni-noviny.cz nezůstane bez ohodnocení. Nebýt jich; kde bych byl? Pavle z Prahy, Ivane z Austrálie, Vašku z Kölnu; "Báčikovia" z Rožňavy a Bratislavy; Starosta z Toronta, etc. DĚKUJI VÁM VŠEM ZA VŠECHNO, CO JSTE DOSUD UDĚLALI PRO TYTO STRÁNKY!

Za pár hodín opäť budem vo svojej Otčine. Opäť mi bude aj srdcobôľno ale aj dobre. A tak aj touto cestou sa chcem poďakovat p.doc. Kandráčovi - ombudsmanovi SR to takto - za jeho podanie pomocnej ruky v začiatkoch. Aj "Dobrô slovo Slovákom súcim na slovo" častokrát stačí. Vy, p.docent; Vaši spolupracovníci; ste mi pri rozbehu týchto stránok veľmi pomohli : ĎAKUJEM PEKNE! Vaše slová, p. docent :"Nie všetci dôchodcovia CHCú byť organizovaní, ale pomoc potrebovať môžu..." mi znejú v mozgu dodnes! Bola, je, asi to aj tak zostane toto veľká pravda.

V deň začiatku vakácií vám, všetkým svojim čitateľom, ďakujem za dopisy, maily, názory. Zachovajte mne, nám, ľudstvu, priazeň a náklonnosť.  Lebo ako v živote, tak aj na štreke furt platilo: koloťuk nemôže byť nad prednostom! Tak je to aj v živote, priatelia. Dovidenia & Šťastnú cestu vám všetkým; "nak tájdete tahor či louká" po všehomíre. Oddýchnite si a načerpajte nových síl z božej pohody a prírody:

s

PÁNOM BOHOM!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět