418. Svět patří nám!

31.12.2012 07:46

RVHP jsme měli; známe; na ní jsme doplatili. Pan Baťa Tomáš i Antonín by zaplakal, co z rozvíjejícího se mladého státečku komunisté velící VŠEM pod hegemonem Moskvy udělali. Nechtěli jsme tak moc, pár desítek let - žádná staletí; zeměkoule by viděla, co pár Čechoslováků umí. Hitler - utrhl; Stalin urval; Brežněv - "dľja sibja zaňal" => Dubčekovi moc na řešení a času nezbylo.

EU přišla, již 20 let zde bačuje. A výsledek: samé kraviny; post puberťácké chytačky na peníze. Na naše peníze!! Co my, národ československý – od Jasini, Chustu až do Aše - to všechno bylo NAŠE; co nám zbylo? Ještěže nám Walda zanechal: www.youtube.com/watch?v=-f9BLUCHp-4 pro vzpomínku!

Malínský křen - nemáme! Český česnek - neznáme; brambory z Vysočiny, spod Tater či Vrchoviny - co to je?? To jsme ani NESLYĚELY!!! Vepřové - není; máme chemii! Halušky s brynzou - máme furt - ovce mají březen celoročně díky EU& debilní chemii! Kvalitní hovězí, telecí - kde je?? Páni, neschopní komouši, bez ohledu v jakékoli partaji jsouce - nasyťte nás; nestačí nakrmit nezdravou chemii a chemií "léčit"!!

Zakázali nám Tuzemský rum. Dobře: Máme Tuzemák! Zakazují nám Pomazánkové máslo: co ještě, bruselští byrokraté; komunisticky postižení Neználkové? Nezapomeňte na Waldu: www.youtube.com/watch?NR=1&v=7LH1oLTOtbg&feature=endscreen

Bude nový pak prezident. Můj kandidát je: Přemek Sobotků! Toho já i mojí přátelé budeme volit a zvolíme. Na truc komunistům, vlezdozadelistům únie! Jeho program viz: www.premyslsobotka.cz/index.php . Ptej se mne dál PROČ zrovna on, rád Vám odpovím. I Tobě, komunistický debile; kde jsi byl kdy mne za srpen 68´ chtěli odstřelit, nebo alespoň pověsit? Neptej se, když Ti nic neříká teorie M-L; etc-  blbečku z Kolína. Byl jsi u toho!!

Pavel Ján Buvala.

—————

Zpět