411. ČSSD & ČD lžou; mnozí jejich funcionáři parazitují na nás!

10.12.2012 07:32

Díváte se na ČT 24? Ne? Chyba; stojí to za to!! Včerejší přímý přenos Otázek Václava Moravce na ČT 24 jasně ukázal, kam až mohou zajít soudruzi z KSČM. To bylo v první hodině, když "optoval" politiku ODS z úst p. m ministra Kubu.

Druhá hodina začala vcelku slušně. Nakonec: podívejte se sami: www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/ . Po několika málo minutách - no, to se s. Ing. Žalud vycejchoval jako perfektní komunisticko - socdemácký lhář! Pokud jste to nepostřehli- pusťte si to ještě jednou; stojí to za to. Kdo z vás kdy slyšel o "provozním zisku"? To je určitě něco, co novodobí rudooranžoví lháři vymysleli k dokonalému zblbnutí svých příznivců a hlavně členů. Budu po tom pátrat dál, snad mi to mojí přátelé z Vysoké školy ekonomické Praha, nebo alespoň můj milovaný syn coby její absolvent vysvětlí. Neboť se jasně prokázalo 45leté komunistické vymývání mozků a "působení na masy" že také mnozí mladí a normální podnikatelé by se nechali zaskočit starým harcovníkem partajním! Poslechnete si také reakce p. majitele Leo expresu p. Leoše Novotného. Stojí Vám to za to; věřte!

Od 1/2 noci 9. XII. platí nový jízdní řád na tratích Česka ale také Slovenska. Zdá se, že jeden z dopravců - nejspíš to budou Žaludovy ČD - budou muset z kola ven. Zaspali dobu! Již neplatí diktatura proletariátu v ČR a snad končí i na drahách a nastupuje elementární slušnost k cestující veřejnosti. Úcta k těm, co mi nesou peníze a ne opovrhování "substrátem" jak mají ve zvyku "žaludovci" nazývat cestující občanstvo. Popřemýšlejte také nad článkem: www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/206863-vlakem-praha-ostrava-jeden-dopravce-bude-muset-z-kola-ven/ . Samozřejmě, v našem věku je důležité zachovat si vždy dobrou a pohodovou náladu. Protože: www.youtube.com/watch?v=mjQSAkdUH8M a také: www.youtube.com/watch?v=61WzhOJg2Io . Prokázali to také mojí přátelé a kolegové jak z ČD, tak ze ZSSK/ŽSR. Nejenomže pustili jak v češtině tak slovenčině SPOLEČNÝ článek ze společného výletu pražáků na "Širokorozchodnou" a jako jediní na světe s Wi-Fi na Hurvínku 3. třídy!! To je již co říci!! Kolegům ze Želpage hluboká poklona a dík za progaci internetu na kolejích!! Něco podobného jsem zažil na 5. vlakneťáckych narozkách. Ale v malém a soukromém ...  To byla také jízda. Video je k mání pro kohokoli z vás na Želpage a také u vydavatele - samozřejmě - na Vlaky.net. Ukázku z něho viz: www.youtube.com/watch?v=76MFureBMEo .

Autori fotografií: IGi-TT( Ing. Igorr Molnár) & comp. ...

Ti nejstarší: vzpomínejte: www.youtube.com/watch?v=61WzhOJg2Io; doprovodné obrázky Vám pomohou při vzpomínání a v odporu proti lhářům tipu Žaluda, Radka Martínka, a jejich "propojence " Ivo Tomana s exbossem železničních odborů DUŠKEM. Všichni se vysmívali Radimu Jančurovi před 5 lety, že má jenom "Hurvínka“… a dnes? Kde je jančurův www.regiojet.cz/cs/ a kde jsou oni??

Bojujte proti PARAZITŮM svou IT vzdělaností; vrozeným IQ; získanými poznatky a vědomostmi.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět