402. IQ PŘECE není jen souhnem nashromážděných informací!

26.10.2012 06:27

Doufám, že se nepletu. Neboť po současném "Třesku maturitním" nevím, co si mám myslet. Ony "matky", spíše RODIČKY chtějí snad ze svých potomků mýt BLBEČKY? Asi ano. Jinak by se nezasazovaly tak vehementně za své nezvedence, aby měli "dobré vysvědčení", aby nevěřily všem kydům pubertálním svých dcer a synů. Oni ještě nemohou mýt " zdravý rozum" vždyť jsou „ve vyvinu ...“  ale "osoby jíž byli svěřeny do péče…“ by měla mýt tolik IQ nebo alespoň soudnosti lidské, aby si prověřila pubertální Kecyfklecy jíž její "potomek" sděluje na dotaz "Co ve škole…“.

 BABIČKA KŘIČÍ: "TY CHCEŠ MATURITNÍ VYSVĚDČENÍ? U č s e, zmetku! Žádnou protekci! Bez práce nejsou koláče; ALE ANI CHLÉB, blbečci!"

Jinak budeme EUROPĚ celé pro smích!! Tak jako naši politici co vodu káži ale víno CHLASTAJE -  M L A S K A J Í při tom!! Ale to asi žádná "milující" maminečka nepochopí. S čím že by pak na pavlači druhou drbnu trumfovala? S čím by se jak slepice NATŘÁSALA, sama ničemu nechápajíce?

Když jsem já maturoval, to byly 3 předměty povinné + 2 výběrové. Z nich 1 - zkouška z VÝROBNÍ PRAXE!! Byť jsem maturoval na střední Jedenáctileté škole socialistického tipu, ale NÁS učili páni U Č I T E L É!! Však také ale: NAUČILI. Do dneška vzpomínám na Pána učitele Slovenčiny ŠTEVKA; matematiky Zamborovú (Marienočkou třídou takzvanou…) botaničku Bornayou a - NAŠU "MARUSIU" Baluchovú. Ruštinářku… jak jinak! Samozřejmě latinářku & ředitelku Lyhányovu. Deskriptivák Pernes a PAN mistr ve fabrice ... ach, ta paměť!

VŠECHNO, CO MI BYLO PŘEDNÁŠENO - V ŽIVOTĚ JSEM UPOTŘEBIL! Tak alespoň takhle do Hnúšti, okres Rim. Sobota veľké  ĎAKUJEM" posílám. Dnes již do ciziny. Tak to politici „domrvili“! Tak a ještě postomunistické diška a úplatky - a řady analfabetů čeští maturanti rozšíří; POKUD SE RODIČE a kantoři zavčas nevzpamatují!

Taková ředitelka třeba nějakého centra sociálních služeb sice titul Mgr. má, ale chová se skutečně jako imbecilní ČHAVORKA z Blbákova. Nic neumí, ale všude se s Tím chlubí!! Do kdy, táži se?

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět