401. Co umíš, když máš tu "vysokou" ?

23.10.2012 05:48

Mohu se ptát nositelek akademických titulů v Liberci a vůbec ve státě českém: sentři: Radko Martínek a Milada Emmerová nejsou z Liberce a jsou stejně na tom: tupí na znalosti XXI. století. Žijí v éře vzniku a slávy písně: www.youtube.com/watch?v=8vkDVDVHWww&feature=related

KDO A PRO KOHO ROZBIL, PRVNÍ zradil a ve středu Europy DEMOKRATICKÝ STÁT,  a jeho čssd?

 Odpověď je nasnadě:  Již od svého vzniku vše ničili ve prospěch Kominterny a teď dokonce ve prospěch svých kapes a nesmyslné ideologie z roků - raz dva. Nejhorší je, že se zasloužili o výchovu, výcvik a rození nevzdělanců, jímž stačí - pro vzdělání - PRÝ kus papíru!! Nadělaly téměř ze všech středoškoláků maturanty. Tím totálně degradovaly VZDĚLÁNÍ středoškolské již v době, když matka té - které lezla za kantorem s úplatkem (jakýmkoli) aby její syn / dcera odmaturovat a "měl (a) ten papír…“! Výsledek: socialistické školy "plodily" čím dál "výškrabků" jež sice papír měly, ale vědomosti na úrovni řeznického psa.
Tak se to přetransformovalo až do dnešních dnů, kdy opět počala zářit "dělnická škola proletářského internacionalizmu" v ČR. Soudruh ředitel, jež sice kulové umí - ale je partajník má styky - řídí podnik od 10 k 5. Senátorka ČR za ČSSD nemůže (maje pouze notebook a intranet) studovat materiály Senátu ČR „… neboť jsme je nedostaly v papíře." Co k tomu dodat, když taková nominantky ČSSD s titulem Mgr. (po roce a půl ve funkci stihla i Bc!) a řiditelka veliké DéPéSky neumí ani obyčejnou smlouvu své firmy s jedincem zkoncipovat a sepsáním připravit k podpisu protistranou. Jak může pak řídit lidi o lidi pečující, když sama si plete číselně den s týdnem. Ale: "Strana jí dalo do jedné ruky ŠÍLU a do druhé - moč". Tak se s tím prý nedá nic dělat, říkají babky důchodkyně nucené žít pod kuratelou její "p.éče".
Komunistickou péčí vyškolen a vychován podnikatel a MAJITEL mikro firmy socdem založení se raději vzdá pravidelného  8.000,-Kč měsíčního přijmu a dobrého jména pro svoji firmičku kde velí ony ne vzdělankyně a ON věří 100%-tně svým lidem. Holt může věřit, až přijde na buben. Pak bude nadávat na vládu, na "psa tumpachojc", jen ne na svojí mámu, své učitelky, svou stranu - že ho (jí) tak nevychovaly, nevyškolily, nic nenaučily - pro život NEPŘIPRAVILY
Tak se holt bude žít cikánsko - řecky -- na dluh těch co jsou ale skutečně talentovaní, vzdělaní a umí a => vytváří hodnoty. Oni přece umí také; ale: PARAZITOVAT. Proto pozor na ně!
 

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

 

 

—————

Zpět