40/ Nechce se věřit

24.06.2010 06:19

že by "souzí" i ve Svazu důchodců ČR o.s. pochopili, že jim zvoní hrana.  Když jsem 31.května napsal pojednání o vítězství pravice ve volbách do Parlamentu ČR ani ve snu se mi nezdálo, že by "bohové olympští" pod vedením s. Ing. Pospíšila Oldřicha mohli uznat nutnost dát mi slovo na půdě k tomu příslušné. Komunistická koncepce "dojné krávy" asi skončila, peníze za desetiletí naspoření "se stihly" rozpustit, utratit a tak teď, opozice: Buvalo - dáme ti slovo. Tak je to v celé naši společnosti. Koukněte se např.: co  udělali s lidskou společností, jak nám pokřivili páteře a jak nás to teď bolí, když se již 20 let pokoušíme chodit zpříma!

"Jeho Pjěrvoschodíteľstvo" se "usneslo" a dá mi slovo dne 29.VI.2010. Hm... opomnělo, ale že má "pouze" rok a půl zpoždění, že jsem gró svých myšlenek stejně zveřenil. Předce MNE komouš neporučí, byť měl snahu mne očerňovat, ponižovat a dokonce po stranicku - t r e s t a t !! V občanském sdružení... .  Proto asi nemohou, souzí, snést vzdělávání se důchodců na internetu, v IT!! Co by si oni s jejich představami o organizovaném řízení si společnosti na stranickem principu a vnitrostranické demokracii či jak se všechny ty jejich KfC (Kecyfklecy) a plky nazývaly. Museli by přiznat, že nic neumí; že pouze rozdělovat z cizího, nažebrávat, a utrácet; byť nesmyslně, ale UTRÁCET!

Ve státě se to již "čábří". Vize 2020 a moje vystoupení v ní při diskuzi v Plzni jasně mluví o předpokladu práce s důchodci a jejich vzdělávání. Totéž materiály tam rozdávané. Obdobně to bylo ve všech městech: KAŽDÝ mohl a může se s tím seznámit.

Všechny postkomunistická přihlášení se k odkazu TGM odkazuji ja na : bsp40m.czechian.net/001.php t.j. knihu J.A. BATI: Budujme stát pro 40,000.000 vydanou v masarykovské 1.ČSR. Masaryk mohl využít pouze 15 let - komunisté 40. On vytvořil stát; oni, i ten zbytek co po 2.světové válce zůstal, postalinštili a "rozkulačili". Totéž je asi snahou udělat se SDCR. Vždyť dle názorů oněch postpuberťáků stačí prý důchodcům dát kůrku chleba a hry. Popř. injekci pro klid... . To si ale říkájí "funkcionáři svazu"... neznaje rozdíl mezi KLUBEM  a SVAZEM důchodců. Klubem na vesnici a Svazem celostátním.  Zastat se problému kolegy důchodce: "...TO ANI OMYLEM!" jak se sami vyjadřuji. Z neznalosti? Z pohodlnosti ? Ze zabedněnosti stranické? UVIDÍME!

Nejmenuji se Hus; Praha není Kostnice. Česko není Florida, s. Pospíšile: MNE nezlynčuješ, neupálíš!  Znaje svá práva, sděluji mu: Jmenuji se

Pavel Ján Buvala.

 

 

—————

Zpět