398. Rudá záře nad státem?

16.10.2012 04:43

Pro ty, co se při volbách pozapomněly, připomínám a doporučuji podívat se na obrázky videa a přemýšlet: www.youtube.com/watch?v=fpvwh292VKI&feature=related . Pamatujete řeči Miloušova nástupce  s jejich: www.youtube.com/watch?v=Zck4Xh-Nivk&feature=related a povinným: Oslovujeme se soudruh, soudružka a zdravíme se Čest práci?

Ale volby 2012 skončily a liberecký kraj ukázal, jak se starostové starají o své obce, městyse, města. Podívejte se na: aktualne.centrum.cz/domaci/volby/grafika/2012/10/13/krajske-volby-2012-vysledky/#volby-region-id=6. Musí Vám být zřejmě, že v Liberci končí vláda oranžovo rudých polovzdělanců. Zaplať Pán Bůh za to, že již nebude 30letý Neználek v krajském křesle sedící, rozhodovat a hlavně POUČOVAT aj o 2 generace starší lidi. Navíc sám bez vzdělání a bez znalostí věci samé; tvrdit, že stát je potřeba podojit a zapomínaje že hladová kráva mléka nevydá! Totéž v sociální oblasti končící mladík Petráček již nebude obelhávat lidi stran deinstitucionalizaci sociálních služeb, již jeho partajgenosse choť, místo něj, nebude psát (jeho jménem) starým lidem v kraji písemnosti nemaje hlavu ni patu. Vláda oranžových slibotechen v libereckém kraji SKONČILA. Trvalo to, ale SKONČILA!! Lze pouze doufat, že s. hejtman Stanislav Eichler si vezme s sebou také svého "rektálního alpinistu" s. Rudolfa Broulíka a tak zavane zdravý vítr a dýchatelný vzduch i v této budově. Zbyde ještě Augiášův chlév: Radnice, kde Carevna von Tyče & její grls´ snad také skončí. Již aby to bylo; pane Martine Půto přidejte, prosím, - důchodci Vám drží palce.

Rozhodl se - jak jinak - pro koalici s ODS. Dobře udělal, je to naděje i pro ty co úpěli pod knutou polovzdělanců typu Milana Šíra jež na radnici sedíce a dopravu na starosti majíce nevěděl ani jak s pomocí PC si nalézt jízdní řád ČD! Musel jsem mu to osobně ukázat ... . Proto také byl před 4 lety uklizen a do "trafiky" krajské vyzdvižen. Aby nekřičely ba přímo NEŘVALY tolik ty jeho "znalosti" slibotechňácké. Ale pomlouvat, drbat a "hodnotit" - to mu šlo velice dobře. Viz článek v Deníku:

na který p. Martin Půta nádherně zareagoval: www.verim-starostum.cz/kdo-nam-kaze-o-moralce/ .

Proč jsem si vybral zrovna tyto dva "členy ČSSD" Šíra & Petráčka? Jsou zářným příkladem toho, co nás by čekalo, kdyby Rudá záře zazářila i nad Libercem a jeho krajem; příkladem "profesionality" partajních kádrů levice. Samozřejmě maje s nimi osobní zkušenosti a poznatky.

Pavel Petráček a Květa Šírová napsali: www.kraj-lbc.cz//id:170485 . Pochopitelně, jak jinak,: bez znalosti věci co to vlastně Deinstitucionalizace sociálních služeb je. V podstatě se jedná o likvidaci zbytků stalinské výchovy mladých a "uklidu" starých a nemocných do ústavů a domovů => partajní likvidace rodinných vztahů. Nakonec pro Vaše vlastní porovnání viz: www.kvalitavpraxi.cz/deinstitucionalizace.html .

Pane Martine Půto: DRŽTE SE! Přeji Vám stálé zdraví a pevné nervy při debolševizaci našeho libereckého kraje a při odstraňování omylů KSČ a jejich pohrobkyň. Aby nemohly dále křivit páteře lidské a hlásat polopravdy. Důchodci v různých domovech Vám předem děkuji.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět