393. Senioři - K POČÍTAČŮM!

15.09.2012 04:09

Na počátku bylo slovo a pak Pozitivní noviny. Potom již mí letití přátelé Pavel Loužecký a Ondřej Suchý s jejich vystoupením v ČT 1. Po nich přišel přítel UMĚLEC FrK ( Kráťa) a Honza Řehounek a Den Pozitivních novin v Lysé nad Labem; rpt - podporujíce toto bohulibé výstaviště & vybrané veletrhy každoročně. Ale až Pavel Loužecký s Honzíkem Řehounkem, mne dokopali k vytvoření, tvorbě stránek důchodcovského ombudsmana a byly pokřtěny tyto stránky: S důchodci. Cz, jež mají již také tisíce čtenářů! Nevěříte? Sledujte www.sduchodci.cz průběžně ale včetně záložky vlevo: STATISTIKA.

A ráz na ráz: na počátku majgemer.sk/byl v r. 2007 Den PN v L/L: www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2007110116 ; pak Křest těcho stránek jejich kmotrou Lídii Vajnerovou: www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2009070049 (č. 19; 18); a teď je z toho desettisícová sledovanost měsíčně. (Viz záložka vlevo: Statistika) Od prvních krůčků nám pro dobrou pohodu - jak jset nesporně již poznali- Zuzana Stirska s jejím Gospel týmem! www.gospeltime.cz/media/hudba   www.gospeltime.cz/fine-gospel-time

A toto je výsledek k 14.09.2012 24:00 hod. SElČ. Žel ještě furt "letní čas"...

Toto je výsledek zvolání Pavla Loužeckého Senioři k počítačům na jednom z jeho projektů. Je nasnadě, že to nejsou pouze senioři či seniorky v Čechách, na Slovensku. Ale pochopitelně na celém světě. To nemohly osoby z KRK SDCR o.s. pochopit!! Nevěděly, nechtěly vědět, že Internet je pouhá přenosová cesta, že v každém PC může být! Tak jsem jim i jiným návštěvníkům to vysvětlůval jako i jiným návštěvníkům, na akcích www.vll.cz v dobách výše uvedených 3x ročně!! Ale to ony, zatížené komunistickou ideologií, nemohly pochopit! Nechápou to dosud! Dobře jim tak; nechť zhnijí v nevědomosti... .

Tak to začalo a pak již: www.youtube.com/watch?v=ycjTaK6g1bY ! DNES - statistika výše mluví zřetelně. Moje přítelkyně Matylda od Karlových Var; Helenka ze Semil; Evička z Brna, etc. mi dávají ve všem za pravdu. Bez ohledu které je kolik let; ale dokazují, že jejich IQ nerovná se IQ-tykve, jako onych persón ze SDCR o.s. jež pod "rukovodstvom" soudruha Ing. Pospíšila Oldřicha z Fr.-Místku dokázaly plně zastavit nádherný projekt Pozitivních novín. Mne přivodili do infarktu ale JÁ SE VYHRABÁVÁM jak Fenix z popela!! Ano trvá to již 2. rok.  S Boží pomocí již se "spouštím" a tak opět zní : SENIOŘI - K POČÍTAČŮM!

Obdobně mojí přátelé, senioři, od Aše, přes Pardubice, via Bratislava, Rožňava; Stakčín, Medzilaborce. Od včera asi i Polomka... uvidím dokazujú, že PC není jenom na hraní, ale především k vzdělávání - především SEBEVZDĚLÁVÁNÍ! Např.: www.kgbacikovia.websnadno.cz/   báčiho Bélu z Nadabuly / Rožňavy; nebo: majgemer.sk/ báťu Ondreja Doboša z Bratislavy i s jeho Rádiom Gemer: www.radiohosting.cz/radio/radio10286/   a   www.dobos.revuca.net/gemer/rgstirska.htm . Vždyť co nevidět skončí:

 a ze strany SDCR & comp. ani pes neštěkl!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět