388. Nejsem server neb časopis DOTOVANÝ státem či partaji!

01.09.2012 06:11

Od chvíle co roste popularita a čtivost těchto stránek nad 20.000 stránek rapidně přibývá lidí a hlavně "organizací" chtějících na mém úspěchu se přiživit; ba mnohé parazitovat. PROČ? vŽDYŤ nic ale není zadarmo! Já jsem tohoto také nedosáhl za pár minut či hodin sezením, tlacháním v hospodě neb na "důležitém partajním" či jiném jednání! Musel jsem zainvestovat a tak chci, aby se mi alespoň minimum těchto investicí vrátilo. Chci pochopitelně, aby se moje stránky a činnost Důchodcovského ombudsmana dále rozvíjela a popularita těchto stránek rostla. Lze to snad bez peněz? Můj úspěch je nesrovnatelný s mnohými i tvrdě dotovanými servry - tzv. "...o důchodcích" a "Pro důchodce..."
Ke včerejší 24. hodině; t.j. dne 31. srpna 2012 jsem dosáhl v některých ukazatelích např.: 

Noví návštěvníci a další.

 

Tudíž Vás moc PROSÍM nevnucujte se mi vy, co se prezentujete za dotace, nebo dokonce pobíráte nestydaté mzdy chtějíce po mne, abych vám umožnil využití svých úspěchů za pouhé uveřejnění banneru u vás. Vy z toho budete mít slušný profit a co já? Samozřejmě, jsem připraven pro spolupráci, jíž výměna bannerů je samozřejmostí. Rád bych ale měl prostředky i pro svůj - úspěšně se rozvíjející server. S důchodci.cz velice úzce spolupracují s Důchodcovským ombudsmanem také pracujícím na základě dobrovolnictví. Bohužel dopravu a ubytování si na cestách musíme zaplatit ze svého; totéž zvýšené náklady na stravu. MNOHÉ si obvykle vypíšete "cesťák" a je to. Vám mzda zůstane nedotčená můj důchod - necelých 9.000,- Kč se rapidně sníží.
Chcete-li využít naše stránky neb služby pro svoji činnost či svoje stránky - dejte, prosím, alespoň malinký příspěvek, dar na provoz těchto aktivit. Viz číslo účtu v posledním sloupci.

Pavel Ján Buvala

 


 

—————

Zpět