387. Do Plzně mne pozval jeden přítel - dalo se odmítnout?

31.08.2012 06:27

NEDALO!! Protože: www.youtube.com/watch?v=EYK-sNNgce8&feature=related . Tak jsem potvrdil svoji účast v naději na opětovné slušné, lidské, přátelské popovídání si nyní Důchodcovského ombudsmana s exministrem justice; resp. studenta s pedagogem… ale: omyl - přátelský DRB dvou přátel. Byť věkem a sociálním postavením rozdílných. Ale na tom KULOVÉ ZÁLEŽÍ!!

 

Ano, nemýlíte se, je to JUDr. Jiří Pospíšil & "Beseda", kde mi bývalo velice příjemně! Odjakživa!!!

Tak se tam vypravím a zjistím, co se od dob mého pobývání v Plzni samé změnilo. Jsem velice zvědav, co tomu řekne moje tělesná schránka, co moje nohy a především srdce. Budu ovšem poctěn, když budu moci složit hold svému příteli, jež nehleděl na množství nepřátel www.youtube.com/watch?v=5PMuPJBOabQ&feature=related a proti všem prosadil opět OBČANSKÝ zákoník pro občany a tak může být konečně zlikvidovaný paskvil z dob vlády jedné strany.

Strany NEZNÁLKŮ a prznitelů českého a slovenského národa. Strany analfabetů a osob jež od 25.II.1948 dosud systematicky likvidují zbytky národní bohatství československého. Věřte mi, mojí milí, vím moc dobře, o čem mluvím. Budu konkrétní příkladem. Když jeden bratr, Ing. elektrotechniky (člen KSČ), pro svoji karieru POLITICKOU coby ministr ČSSR, dokázal držet v "Ústavu…“ svého bratra JUDr.-a. A jejich 3. bratr také JUDr., musel držet hubu a krok 19 let i se svoji manželkou též JUDr.-ou!!! Do roku 1969, kdy ho asi nakonec nechal zavraždit "autonehodou" v Trabantu na před Všech svatých. Navíc, dcera jejich vlastní sestry, coby "držhubné", dostala místo v ÚV KSS. Jeho dcera se svým nynějším manželem se osobně "ZASLOUŽILI" o rozbití ČSFR, likvidaci bohatství co jejích předci získali tvrdou prací, aby tito jejich "3 kluci se svoji sestrou" mohli vystudovat vysoké školy. Dcera tohoto člena KSČ se svým chotěm se zasluhují doposud o likvidaci národního bohatství; všeho toho co zbylo po 1. ČSR a PR - jak se tenkráte psávalo. Jeden z jeho synovců se svou matkou měl být v padesátém třetím roce odtransportován na Sibiř. To byl pouze jeden z mnohých, co neznali Manifest KS v praxi; co nepochopili zákonitosti párových kategorií.

Také proto pojedu na setkání s "přítelem z Plzně a do Plzně", abych "si pokecal" s pedagogem - bojovníkem proti bezpráví. Stratégem a taktikem. Sice mladým ale - ZNALÝM!! Možná dojde i na Sovovy mlýny. Jeden neví ... .

Na shledanou v Plzni!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět