383. Co dál, Svaze důchodců ČR o.s.?

27.08.2012 02:05

Kapitáne, loď se potápí. Co máme dělat? VYDRŽTE, podívám se do Manifestu kompartaje!" Že jste ten fór nikdy neslyšeli? V minulém režimu to NEŠLO: ti co ho slyšeli, museli držet hubu - já též- neboť to pronesl s. JUDr. Gusto Husák na posezení po pohřbu jednoho JUDr. v r. 1969. A bylo vymalováno! www.youtube.com/watch?v=2EcQKDLd5FY; mělo to být jako v těch Dětech z Pírea: www.youtube.com/watch?v=JLo72XXBr0Q. Ostatně: moje generace o tom ví své !

Prosím vás pěkně čtenáři těchto stránek a přátelé moji: neptejte se mne na to co si myslím o SDCR o. s. Sice jsem tam ještě člen, ale po komunistickém ataku tohoto spolku VŠEHOSCHOPNÍCH Stalinistů Parazitů ODMÍTÁM cokoli o nich i vědět! Oni mne nezajímají; neschopenky pro blbečky nevydávám - byť by to byli nositelé kdoví jakých titulů; natož funkcí. IQ tykve - nechť plave, jak chce ale beze mne!! Po infarktu, který mi stejně způsobila tato parta neschopných života v 3. tisíciletí, se s Boží pomocí a s pomocí dobrých lidí zotavuji z problémů bytí. Vždyť až tak moc nechci: nebýt nikomu na obtíž, nežebrat u dveří žádného - natož ministra!! K dnešnímu dni za srpen mám takovouto sledovanost

Žiji, snažím se žít a ne živořit. Pomáhat všem přepotřebným důchodcům ale rozhodně ne "po komunisticku" vyčekáváním a větami v podmiňovacím způsobu. Planým vyhrožováním vládě apod. a při tom o osoby potřebné se nestarat.

Výročí SNP. Říká to vůbec někomu ještě něco? Na Slovensku mají státní svátek; tak maje coby důchodce téměř volnou jízdenku po síti ŽSR pojedu asi so Košic; B. Bystrice. Možná do Štúrova a Blavy. Uvidím. Neboť v Bratislavě bude časem OPĚT plout vzpomínka na moje dětství: PROPELÉR.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět