378. Církevní RESTICUCE? LIPANY/ Bílá hora!!

16.08.2012 07:26

Nevěříte? Senátor DRYML to řekl naprosto jasně a zřetelně! Tudíž dovolte i mne "pár slov":

Restituce nebo nová Bílá hora??

Co nám to ta naše pravicová vláda vyvádí? Pro Pána Boha – co ještě mám dát, aby postkomunistickým ubožáčkům bylo dost? Kdy se chtějí „nakrkat“? To vám, vážení, černoprdelnící & hvězdaři nestačilo, že ve jménu: www.youtube.com/watch?v=4M66g286Hdw&feature=related pomřeli lidé ve Velké vlastenecké válce na všech bojištích? Nestačilo vám, že i moje, poválečná, generace doplácíme na vaše zmatené „cítění“  židličkodržci?

Lhostejno, zda sedíte v Senátu, Parlamentu, hejtmanstvích, nebo na zaostalé liberecké radnici. Na vaše dobře placená místa jsem já a mne podobní lidé od února 1948 OPAKOVANĚ mockrát dopláceli, doplatili a doplácíme. Navíc: proč mám já, protestant, přispívat na ornát Duky či jiného pozvedáváče ostatků? Který nemoudrý slučovač a za použití jakého - že to katalyzátoru si dovolil nám, luteránům, a jíním podobně věřícím či dokonce ateistům připravit novou Bílou horu? Nové Lipany? Proč opět na za spojenectví cizáků máme doplácet my?  To nestačila jedna Liška Zrzava, To nás furt musí někdo zrazovat a my si to ještě plaťme! Proč zbytek majetku (i mého) má jít do žaludků Vatikánů / Stolce či jak se ta černá díra nazývá?

Já a mne podobní od února 1948 furt jenom doplácíme na komunistické ŠŤASNÉ ZÍTŘKY! Ale navíc teď zmodraly a dokonce zpurpurověly!! Proč museli padnout milióny lidí na všech stranách válčících států a státečků abych já jejich dědic musel fyzicky trpět neschopností vlády ČR; hlavně onoho černoprdelníka v ní! Lidi, proč modrý pták musel se podrobit někomu kdo v konkordátu s Kníračem Podnosním likvidoval lidi a hrabal majetky? Např.: „Jako Říšský konkordát se označuje konkordát mezi Německem a Svatým stolcem podepsaný 20. července 1933 kardinálem Pacellim a vicekancléřem von Papenem a ratifikovaný Německem 10. září téhož roku. Je stále platný pro Spolkovou republiku Německo. Uzavření konkordátu je hodnoceno jako kontroverzní, neboť usnadnilo Adolfu Hitlerovi cestu k moci“ Proč náš modrý pták musel zpurpurovět? Jaký pak Jidášský konkordát =>smlouvu o vzájemných vztazích mezi státem (ČR) a římskokatolickou církví musel Kalousek či jiní podepsat za zády lidí?

Ministr Drábek a jemu podřízení úředníci ani neví co to je Zákon o sociálních službách; co to jsou Standardy poskytování sociálních služeb. Ale rozdávat odměny všehoschopným úředníkům to umí dokonale! Liberecký ÚP jen svítí v těchto protizákonnostech jak Proxima Kentaury ve vesmíru! A vůbec: co Kalouskovi & comp. Udělal jeden z nejschopnějších lékařů – manažérů MUDr. Nečesaný Luděk, že ho za pomoci „uschlých růží oranžových“ z Liberce vyštvali? Tak je to i s církevními restitucemi a mnou. Když jsem se já, nebo moji ti schopnější příbuzní vzpamatovali – VŽDY NÁS OKRADLI!! Znárodnili, arizovali, vykořistili, ponížili. Zvedli jsme ale hlavy na vztek všem a proti všem!

Za úspěšný boj proti Vstupu vojsk v r. 1968 pykám do dneška – nejnižším – podprůměrným - důchodem. Rozdělení ČSFR mne osobně stálo cca 4 mil. Kč. Za získané vědomosti a znalosti pykám ze strany MPSV snahou mne vyhladovět a uhnít! Za pomoc potřebným důchodcům pykám – zostuzováním do chvíle, než pomlouvač se dozví pravdu. Liberecké služby roníc krokodýlí slzy žebrají o peníze. Ale díky neschopnosti nominantek ČSSD je neumí od lidí ani přijmout, raději investici“ odepisují“ nechávajíc jí nevyužitou!

Když se po mne „duševně omezený“ příslušník KSČM Ing. Oldřich Pospíšil, takto předseda Svazu důchodců ČR a místopředseda Rady seniorů ČR, ve snaze moji likvidace mne šikanoval, tak jsem pouze odtušil: Po tom Ti je kulové, mamulovče! Až zvládneš teorii M - L přijď za mnou a nepřekážej. On parazituje dosud i na ČSSD a důchodcích a já mám jeho a jemu rovné podpořit?  KDO PODPOŘÍ A OCHRÁNÍ MNE A MNE PODOBNÉ DŮCHODCE?

Z čeho že a za co bude nám starým lidem mimo politickou sféru vyplácena penze, ke které se český stát zavázal? Odmítám být almužníkem katolických Vatikánem páchnoucích křiváků! Vraťte i mne, co jste MNE a mým předkům pokradli! Dokončete i se mnou restituci ale ne vyvlastněním zbytků majetků co mi zbyly!! Podpoříme se navzájem, byť jsme nositelé středoevropské a nikoli nějaké ubohé zaoceánské kultury!

Pán Bůh dal církvi odpovědnost, nechť jí tedy plní! Hus, Luther, Kalvín a další křičí, ŘVOU!! Pošlehněte je, když na nás, důchodce, v Čechách kašlete!!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět