369. Kdo se schováva za cikánský problém?

02.08.2012 06:15

Kdo z něj těží? Co jsou to za lidi, že nepochopí vývoj člověka, skupiny, etnika! Vymyslet UMĚLE slovo RÓM - toť značně pejorativní slovíčko! Že ne? Ale jděte a neblbněte!! www.youtube.com/watch?v=oq8ioKJwcCY&feature=fvwrel

To se chce přejmenovat je a hlavně na CO: Cikánská pečínka; Cikánský pláč a tanec; Cikánský baron; etc. Jak se vypořádala MUDr. Džamila Stehlíková s Cikánským problémem - založila AGEŇŤURU. Dobře. Kdo ale z ní nejvíc těží? Kteří nefachčenkové a úřednice tyjí z těch milých a upřímně otevřených lidiček? Jak mám oslovovat svého kamarádova syny Edíka Farkaše? Jak mám říkat svému kamarádu co vlastní můj bývalý dům Gejzovi Lakatošovi, etc.? Všichni i ti nevyjmenovaní byli a jsou cikáni. Jak to, že cikán cikánovi "smí" říkat cikán ale já bych NESMĚL?? TO NENÍ SNAD RASOVÁ DISKRIMINACE?? Kecálkové z Bruselu: jděte do Krompachů; Gelnice; atd na Slovensko! Ale jděte do Pavloviec / Uhom - pak kecejte!! Jak mám oslovit všechny ty cikány, co jsme, s moji nebohou asistentkou, a v Humenném nafotili a nainterwienovali? To jejich řeči mám elektronicky upravit, když mluvím s cikány o cikánech?? No, řekněte: není to "na hlavu"?

Jestliže je NĚKDO "nepřizpůsobivý" nemusí být notně cikán! Ale na každého nepřizpůsobivého - řádný KARABÁČ; taky Rath & comp. se přizpůsobí?? Na ty z cikánské rasy bylo již dávno známo:

To je faximile ze " Zákonů a nařízení pro četnictvo" z dob Rakousko - Uherké monarchie. Změnili se snad NEPŘIZPŮSOBIVÍ i cikáni od těch dob? Takže: "Vajdovský" bič na ně! Komisti narušli jejich strukturu. co jim dali? Dobroláskovci havlovští do nich lejou milióny Kč - na nich stejně gadžove parazitují, cikáni z toho mají pár promile. A to ještě pouze NĚKTEŘÍ!!

Podívejte se na ně: v Anglii si vydělají a v Pavlovcích se rekreují. ZA STATNÍ PODPORU!!! : www.obrazky.cz/detail?q=pavlovce%20nad%20uhom&offset=1&limit=20&bUrlPar=filter%3D1&resNum=9&ref=http%3A//search.seznam.cz/%3Fq%3Dpavlovce%2Bnad%2Buhom%26count%3D10%26pId%3DD3UEVr14CSTwFL9daRCz%26from%3D51&resID=9oVl2vvgHkGm7-u441I98VvDxIn3Dy_7K8EdzPysBOA&imgURL=http%3A//img.mediacentrum.sk/gallery/100_h/1446577.jpg&pageURL=http%3A//aktualne.atlas.sk/pozrite-sa-ako-vyzera-romsky-luxus-po-slovensky-pribeh-pracantov-z-anglicka/dnes/regiony/&imgX=147&imgY=100&imgSize=10&thURL=http%3A//media4.picsearch.com/is%3F9oVl2vvgHkGm7-u441I98VvDxIn3Dy_7K8EdzPysBOA&thX=128&thY=87&qNoSite=pavlovce%2Bnad%2Buhom&siteWWW=&sId=XDOdvqqTwAOYFL68JFtU .

Co na to vy NESCHOPNÍ A NA DŮCHODCÍCH PARAZITUJÍCÍ STÁTNI ÚŘEDNÍCI od Ruského(SR) po Aš - Hranice (ČR) ??? Havlovsky federálný problem zůstal a BOBTNÁÁÁÁ!!!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět