371. Skutečná matka & Kinderpertei.

04.08.2012 05:02

Před několika dny jsem, jedouce tramvají na nádraží (!) měl tu čest, potkat skutečnou mámu jejích dětí. Můžete mi namítnout: Každá máma je mámou svých dětí. OMYL! Mnohá nevychová budoucího chlapa či ženu! Mnohá odkojí a do života přivede ubožáčka. Mnohdy hermafrodita. Kdežto tato dokázala slovně během několika vteřin zkrotit své TŘI děti snažíce se - jak jinak před lidmi ve vlaku - dětsky předvádět. Oni ani nevrkli - poslechli!! Žádné řeči či Kecyfklecy navíc; žádné smlouvání. Je to mlaďounká maminka, ale MÁMA odpovědná! Její děti - no, uvidíme; Mám, naděj se s ní potkat NĚKDY - vždyť bydlí v Liberci a choť je MUDr. Krajské nemocnice Liberec!! www.youtube.com/watch?v=iHXeto86_Kw .

Kde je "matka" oné "sociální" partaje, kde vládnou neovladatelní a nedodělaní frackové nevědomí si, že mohou také zestárnout, že pouze věkem se nabývají zkušenosti? Senátor MUDr. Dryml to před pár dny jasně vyjádřil: k postpuberťákům se otočil zády. Nazval jednu z opozičních stran "kinderpartají" a je to velice trefné!! Předseda ČSSD - no, ale čtěte sami:www.novinky.cz/domaci/275101-schwarzenberg-za-vyroky-o-umelych-zubech-by-sobotka-zaslouzil-facku.html jak se vyjádřil o lidech v letech, a vůbec o lidech starších jeho hegemonistické trapnosti!! CO to je za štěně uštěkané, když na něj neplatí ani HAF velkého a statného psa, jakým by PARTAJ, pokud to není "kinderpartei" být! On asi nezestárne; on bude tak bohať, že vždy mu udělají ty nejlepší klofány ti nejlepší lékaři, zubaři. Ne jako je máme, co musíme „na pokladnu“ a modlit se aby to bylo co k čemu!!  On si vykecá dostatek miliónů!! Mašinfíra GROSS – zářný jeho příklad a předchůdce!

ONI měli kdysi heslo, že bojují za naše peníze. Ano; to my víme, že za naše a pro své peněženky!! MĚJTE TO NA PAMĚTI, AŽ se budete rozhodovat komu že ve volbách dáte svůj hlas. Zda postkomunistické partaji "Uschlé růžičky" - nebo skutečným LIDEM!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět