365. Děkuji Ti, Janinko milá!

28.07.2012 01:37

Před pár minutami - nemohouc spát - jsem si otevřel poštu a zarazil mne ZDE e-dopis od mojí VLV (Věčné Lásky Vzdálené). Nebylo tam ani slůvka stížnosti, breku, žalosti. Nebyly tam "stížnosti" nad naší důchodcovskou bídou - životem horších analfabet nich a  kočovných cikánů! Nebyly tam plky o neschopnosti Drábkova ministerstva - byl tam JEDINÝ ODKAZ: www.youtube.com/watch_popup?v=6VAuPPufNro vracející mne do reality důchodcovské.

Tak jako v cizině, i u nás máme "malé" ČD; ČSD; ZSSK a co já vím, jak se ty železniční společnosti nazývají. Moje "bratské" stránky: www.vlaky.net odkazují na množství nás, důchodců i budoucích důchodců a jejich potomků k LÁSCE K MAŠINKÁM A KOLEJÍM & vším co s tím souvisí. Např.: www.sicova-drobna-zeleznice.cz/ . Navíc: ONI K VÁM dojedou aj, Vaše potomky potěšit, mašinky ukázat, dětičky zvést ... pohodu navodit. Aj. Tací jsou "mašinkáři" z Ostravy! Stačí se domluvit!

Jěště jednou : DĚKUJI TI, moje věrná VLV! Za to Ti posílám pro vzpomínku na mladší léta: www.youtube.com/watch?v=MKGWaaKM6oA ! Pamatuješ, Ty "...bíla - jako ta víla..." ??

V minulém článku jsem přislíbil report z nového vagónu www.regiojet.cz/cs/ . Osobně pojedu někdy později. Všichni víte: člověk míní - Pán Bůh mění. Poněkud později se pojedu podívat na "své ZVS" do Štúrova a tudíž i ze Žiliny "žluťáskem" pojedu poněkud později. Ale POJEDU! Pro sebe a pro svou asistentku si objednám za chvíli jízdenky. S místenkami SAMOZŘEJMĚ!!! Ono Žilina - Praha je pěkný kousek MOJI Otčiny! Byť jí hyeny ve dví roztrhly! Ale o tom jindy a jinde.

Teď jsem umožnil své milé spolupracovnici ze Žatecka, aby to jela v pondělí prověřit ONA. Snad bude report ženy, co poprvé jela "žluťáskem" využívaje ve svém věku výdobytků p. Jančury & comp. SNAD jí ukecám NEVÍM... hín sa hukáže!!!

PJTB. 

—————

Zpět