344. NESROVNÁVEJTE nesrovnatelné, prosím!

03.06.2012 06:25

V posledních týdnech jsem dostal několik tzv. "obchodních" nabídek, alebo ponúk. Pravdou je, že zo slovenčiny som maturoval na Slovensku; v Čechách som od r. 1965. Tudíž píši tak jak píši; neboť pravda a život důchodců je krutý tam jak tam od řeky Moravy!! Jestliže někdo svůj důchod utrácí za to či ono - jeho věc; mne to nezajímá. Nechť ale se neinteresuje ani takový "ubožáček" jako člen KSČM Ing. Pospíšil a jeho předsedkyně KRK SDČR o. s. kdeže ten Buvala peníze bere. Oběma je do toho VELKÉ KULOVÉ S PŘEHAZOVAČKOU!

Takáto sledovanosť 1.1. -  2. 6. 2012 nie je samosebou, ale je za tým kus práce, snahy, entuziazmu a  a j peňazí. 1.000 NOVÝCH HOSTŮ; 4.000 STÁLYCH ČTENÁŘŮ; cca 23.000 STAŽENÝCH STRÁNEK MĚSÍČNĚ to je potřeba i cosi umět, a není to hned; samozřejmě - je to INVESTICE! Pak si přijde někdo, kdo by chtěl na důchodci zaparzitovat tím, že na těchto stránkách si přeje umístit svůj banner ženská vlastnící turistickou kancelář a vydělavající desttisíce. Je jí líto zaplatit pár stovek - banner NEMÁ! Turistická organizácia zo Slovenska si myslí, že keď som dôchodca - som blbec. Za inzerát jej je ľúto zaplatiť pár desiatok €. NEUVEREJNIL SOM. TRUBKA z Baworska si myslí, že keď mne zavolá z Mnichova a nedá ani € ja sa posadím pred ním na zadok ... . NIKDY!

Jsem MALODŮCHODCE; ale umím počítat. Byť o tom třeba primátorka města Liberce a její grls´ z "jejích příspěvkové organizace" o tom intenzivně přemýšlejíce nemohou přijít. Totéž ti, jež MNE vyčítají, že na své stránky píši a uveřejňuji, co chci. Ale že moje IQ>dnešního datumu je nesporné; že pomoc důchodcovského ombudsmana je účinná - svědčí i tato čísla. Tak je pouze na mne, komu a co uveřejním. A že fandím železničním fandům - TAKTÉŽ pouze moje věc!!

Komu se to nelíbí - ať si pr...ášek posype! www.youtube.com/watch?v=j0IB31xrI_c

Pavel Ján Buvala. 

—————

Zpět