341. Necelé promile důchodců demonstrovalo

31.05.2012 08:26

Ani celé promile důchodců, seniorů, penzistů, nahnal a natahal "zastřešovatel" Dr. Pernes Zdeněk a jeho führer v růžové košilce s krátkým rukávem s. Ing Pospíšil včera na DAVOVOU "MNOHATISÍCOVOU" DEMONSTRACI. Stejně tam byli pouze Pražáci, známí známých apod. Pospíšil již ani mezi "tribunáře" nešel, styděl se a raději s foťákem v davu se chtěl rozplynout; NEVYŠEL ze cviku mamulovské StB! Nebyli jste tam ani vy? O nic jste nepřišli; to hlavní si poslechnete a shlédněte: www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/212411000370530/video/ .

Když komouši zahájili likvidaci Krajské rady Svazu důchodců libereckého kraje pod mým předsednictvem, jen členů a sympatizantů jsme měli 1.500. To ale bylo pouze po PRVNÍM ROCE od založení v mém kraji!! Předevčírem jsem odevzdal klíče od kanceláří, bývalého NAŠEHO sídla ve špitálu Liberec. Jsem ještě furt částečně imobilní, ale to mne NEBRÁNÍ angažovat se ve prospěch NÁS, DŮCHODCŮ! Nesporně však pouze za práva! Byl jsem připraven vyškolit tisíce důchodců ve využití PC; TXT; mobilu, etc. Komunisté v čele s Pospíšilem & comp. mi to znemožnili - byť jsem měl jenom v Liberci samém 6 učeben pro 15 - 37 žáků! IMZ jsem organizoval 3x ročně na veletrzích v Lysé nad Labem za vydatné pomoci Pozitivních novin a dobrých přátel: Pavla Loužeckého - již opět ŽIJE!! Honzu Řehounek z Nymburka - ještě píše a knížky vydává - snad mu nějaké zbyly i pro Vás… Zuzany Stirské & comp.; MUDr. Luďka Nečesaného - nyní v KV; ani neví co pro rozvoj důchodcovského hnutí ON a jeho lidé mohli udělat. Nebýt LEVIČÁCKÉ nikoli levicové politiky partají jako ČSSD & KSČM v Libereckém kraji! NEJMÉNĚ! Nebýt 5. kolony v kraji budějovickém a mého vyhoření a - infarktu. Více než 25.000 členů SCČR bylo před zahájením řádění neschopných komoušů. Kolik asi zbylo, když v mém Libereckém kraji pod "rukavodstvom" s. Klíchové tam zůstalo cca 20 - 25 "padlých paní a dívek". Kam se poděly lidé, masy? Odmítly snat podílet se žebrání před kostelem ve prospěch pražských bossů? Asi ano. Kam se prošustrovala aktivita "děvčat" ve věku sice, ale pořád při síle a hlavně při CHUTI?

Kde jsou PRÁVA LIDSKA DŮCHODCŮ v zařízeních Liberce pod patronací ČSSD? Mrken Sie třeba: liberecky.denik.cz/zpravy_region/zalozili-socialni-podnik-podle-kritiku-kockopsa-20120530.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter . Mne chtěly jak Mistra Jana upálit? NEUPÁLILY!! Tak se obrátím o pomoc právě k Libereckému deníku, zda by nezveřejnili vše, co protizákonně ony persony před důchodci v "pečovatelácích“ apod. zařízeních UTAJUJÍ!! To, co je v celém státě chápáno jako STANDARD má být "pod Martinou" snad de Luxe? OMYL. Pí. PRIMÁTORKO Liberce & comp! Co jste si navařili - určitě neskousnete - samé!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět