338. Jel jsem a pojedu vláčkem žluťáskem OPĚT!

24.05.2012 06:52

Předevčírem se roztrhl pytel s informacemi o P anu P odnikateli z Čech Radimu Jančurovi. Kdo že to je? Vizte:www.youtube.com/watch?v=OarBW9SYLAs&feature=related . To, že to není troškař plně uznal i Wall Street v NY. Čtěte: ekonomika.idnes.cz/jancura-meni-tvar-zeleznice-pise-wall-street-journal-p0k-/eko-doprava.aspx?c=A120522_202506_eko-doprava_brm . Co nevidět budou volby. P. Radim Jančura jde si tvrdě jak ten Rinoceros za svým cílem: SLUŽBA CESTUJÍCÍM! Připravuje seznamovací kampaň viz: www.youtube.com/watch?v=NfZUCshgf2s&feature=related . Co na to Bulíčkové z kachlíkárny na Žižkově za Hlavákem? Co na to soudruzi hejtmani a především Radko Martínek jež nás před vyjetím 1. vlaku strašil strašákem JANČURA "dokazujíc", že 4 je nesrovnatelně vííííc než 12 jen aby i jemu jeho kolega a souputník partajní s. MUDr. Rath ukázal, zač je toho loket v této partaji pobývati; SLIBOTECHNICI Uschlorůžičkoví! Tvrdil, že Jančura má pouze 1 starý motoráček… bloud!

První květnovou neděli jsem měl tu čest svézt se se "žluťáskem" z Ostravy hlaního nádraží do Pardubic. To byla věc; to byl KOMFORT na železnici ČD a ČSD a ŽSR etc. nevídaný!! Jen jsem se i se svým chodítkem přiblížil k "svému" vagónu č.4 - již se mne ujmula stevardka a po verbálním uvítání a představení se mi sdělila, jak bude s mým chodítkem naloženo, pak nás i s mojí asistentkou doprovodila na naše místa. Ještě jsem se ani nerozkoukal a již jsem měl KAFE Z TERMOSKY!!!! Všichni, co mne znají, vědí, že KAFE je u mne to hlavní. Pak jsem obdržel noviny; čokoládu. Než jsem se vzpamatoval: byly jsme v Pardubicích. Samozřejmostí byla pomoc stevardek při vystupování na nástupiště rozloučení a popřání si Šťastné cesty. Poděkoval jsem jim osobně; děkuji i tímto způsobem a poděkuji i cestou služební.

Druhé pondělí (středa) v červnu mám v plánu jet s www.regiojet.cz/cs/ ze Žiliny do Prahy a samozřejmě asi až do Liberce.

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět